Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért jó ez nekik?

Miért jó ez nekik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Gimnazista vagyok, egy elég jó suliban tanulok.

Nagyon sokat olvasok, tájékozott vagyok és jó a felfogóképességem is.

Vannak azonban bizonyos reál tárgyak amik minden erőlködésem ellenére sem nem mennek túl jól.

Erre egyes emberek annyira rácsodálkoznak, hogy már napok óta ez a téma náluk. Hozzám hasonlítgatják magukat és igazi diadalnak érzik, hogy a tucatnyi ötösöm mellett van két tárgyam amiből hármas vagyok, ők pedig négyesek. Engem is bánt de mivel nem ilyen pályára készülök, ezért nem csinálok belőle hatalmas ügyet.



2015. máj. 11. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó vagy, és kisebbségi érzésük van veled szemben.

Ennyi örömük had legyen! :)

2015. máj. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sztem mindenki örül, ha egy jobb tanulónál akár csak egy ponttal is jobbat ír egyszer :)
2015. máj. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

2 fajta ember van.

Van akinek a reáltantárgyak mennek jobban és vannak azok akik a humán tárgyakban okosabbak.Szerintem ne foglalkozz velük,van kihez hasonlítani magukat :D

2015. jún. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!