Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Folyton zaklatnak az osztálytá...

Folyton zaklatnak az osztálytársaim, mit tegyek? 15L

Figyelt kérdés
Szexuális dolgokkal zaklatnak, jönnek oda hozzám, kezdik el simogatni a lábomat, s mondják, hogy "Úgy megd*gnálak". Lökik nekem a nemi szervüket (szerencsére nadrágon keresztül), s mondják, hogy alig várják, hogy legyenek kettesben velem, stb. A tanárokat nem szeretném beleavatni ebbe a dologba, sem a szüleimet, mert ciki. Nem vagyok szép lány (lehet azért is mérgesitenek ezzel), visszahúzódó vagyok. A régi iskolámban is ilyesmikkel "telt el" a napom. Hogyan akadályozhatnám meg ezt? Iskolát sajnos nem tudok cserélni :(

2015. máj. 18. 18:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
ez valami kisegítő iskola?
2015. máj. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem
2015. máj. 18. 18:55
 3/13 anonim ***** válasza:
42%
Nem jársz olyan ruhákban?Ha nem akkor szólj a tanárnak!Ha cikinek érzed férfitanárnak,akkor szólj nőinek!Bár ha ez lenne,én csak simán tökön rúgnám őket :D
2015. máj. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Bocsáss meg, de ezt jelentened kell, mert ez nem poén és nem vicc, még csak nem is ciki, hanem szexuális zaklatás kategória, ami néhány év múlva már bűntetendő kategória. Vedd komolyan!!! Első az osztályfőnök és a szüleid! Aztán jöhetnek a feljebb levők!!! N31
2015. máj. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
fa*szszopók... szólj valakinek, hogy intézze el őket, ezekkel nem lehet másképp bánni... vagy ha nincs senki, akkor mondd meg nekik, hogy majd jön valaki (mondjuk én) és megb*ssza őket... hova jársz suliba?
2015. máj. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
98%

3-as, vérlázító a kommented, hogy rögtön a kérdezőt hibáztatod az esetleges öltözködése miatt. Ha kivágott felsőkben, vagy miniszoknyában jár, akkor sincs qrvára senkinek sem joga zaklatni.

Kérdező, akármennyire is nem akarsz, szerintem mindenképpen szólj a tanárodnak. Ha nem tesz semmit az ügy érdekében, akkor mondd el a szüleidnek, és forduljatok a rendőrséghez, mert sajnos nagyon el tudnak fajulni az ilyen jellegű dolgok.

2015. máj. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
36%
Kihívóan öltözködsz? Színes, rövid ruhában jársz? Te vagy a hibás!
2015. máj. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%

Na,nyugi :D Természetesen én sem úgy értettem hogy ő a hibás,tudom hogy senkinek sincs joga így viselkedni...De pár fiúka agya úgy jár,hogy "fú,biztos csak imponálni akar nekünk" Úgymond bátorításképp fogják föl

hármas voltam

2015. máj. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen lényegtelen, hogy milyen ruhát vesz fel. Ha kvának öltözve jár, akkor sincs mentség az ilyen viselkedésre. Jelenteni kell őket a megfelelő helyen!


Az áldozathibáztatás primitív szokás a mai Magyarországon, ideje lenne felnyitni a szemeket ez ügyben!

2015. máj. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ez nem olyan dolog, amit el kellene titkolnod a szüleid előtt. Kérj tőlük segítséget, egyáltalán nem ciki. Ha nem csinálsz semmit, akkor rosszabb lesz. Amúgy meg tanuld meg megvédeni magad és keverj le egy pofont annak, aki a nemi szervét hozzád dörgöli. Annál rosszabbat nem tehetsz, mint amit most csinálsz, hogy csendben tűröd.
2015. máj. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!