Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit jelentett neked az osztályod?

Mit jelentett neked az osztályod?

Figyelt kérdés

Elsősorban végzősök, nyolcadikosok véleményére vagyok kiváncsi.


Olyan válaszokat nem várok, hogy semmit.


Nekem például sok jó emlékem van az osztályomról. Már találkoztam a középsulis osztályommal, és nem olyanok mint akik itt vannak. Eléggé sajnálom, hogy nem találkozhatok a többséggel többé, mivel más városokba mennek koleszba.

Ha rossz kedvem volt eddig, akkor vagy az osztálytársaim mindig feltudtak vidítani. A 8. évfolyam vége már csak rólunk szólt, mivel vizsgák vannak, így csak azokra kell igazából tanulni.

Én ezért még úgy is lehet mondani, hogy most "szeretek" iskolába járni. Olyan emberekkel vagyok körülvéve akikkel jól érzem magam. :)

Összegségében: Nem nagyon vágyok el tőlük.


Valami ilyesmit várok tőletek is.


f



2015. máj. 27. 17:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

10-es vagyok, de írhatok a 8-os osztályomról. Igazából nem voltunk sokáig együtt, az általános utolsó 3 évében jártam abba a suliba. Hát... nem igazán szerettem őket. Persze volt egy 3-4 ember, akikkel jóban voltam, de a többség az valahogy nem... Főleg a fiúk, ők nagyon bunkók voltak. A mostani osztályomat sokkal sokkal jobban szeretem. De azért a 3 napos osztálykirándulás után elgondolkodtam, hogy annyira azért mégse volt rossz. Pont egy olyan lánnyanl dumáltuk végig az éjszakát, akiből pont nem azt néztem volna ki, hogy szóba áll velem. De megtette, szóval ő pozitív csalódás volt így év végére. Illetve van mégvalaki, akivel bár jóban voltam, annyira mégsem beszélgettünk, viszont amióta leballagtunk, néha beszélünk face-en komolyabb témákról, és úgy érzem, hogy közelebb áll hozzám, mint akkor. De ha választanom kéne az akkori és a mostani osztályom közül, akkor a mostanit választanám még úgy i, hogy itt is nagyon sok hisztis pcsa és beképzelt menőgyerek van.


17/L

2015. máj. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Az én osztályomban csak néhány tanárral bunkók a srácok, akiknek nincs tekintélyük, vagy nem kéri ki magának a tiszteletet. Hülyék lennének nem kihasználni. De szerintem úgy nagyjából mindenkivel rendesek/ rendesek vagyunk az osztályból. :)
2015. máj. 27. 18:59
 3/20 anonim ***** válasza:
én gimis vagyok, a mostani osztályom nagyon jó és összetartó, az áltsulis osztályomat meg konkrétan rühellem
2015. máj. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Adnál bővebb kifejtést ha megkérhetlek? Miért rossz, miért jobb, osztályközösség, összetartás, stb.
2015. máj. 27. 19:41
 5/20 anonim ***** válasza:
52%

hát a mostani télleg összetartó, segítünk egymásnak, meg összefogunk

meg nem szégyen a tanulás, meg ha valaki ötöst kap


az ált suliban nem ez volt, ott verekedtek, terrorizálták egyesek a gyengébbeket, ment a széthúzás, ha valaki tudott valamit, egyből stréber votl, aki a sok gyökér utána ott szivatott ahol csak tudott

jó volt megszabadulni tőlük

2015. máj. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Te jó ég. Azért nem hittem eddig, hogy tényleg valakit strébernek nézik mert jó jegyeket kapnak. A mi osztályunk tudja a különbséget a jó tanuló, és a stréber között azért. :o Pedig nálunk is van néha klikkelődés.
2015. máj. 27. 20:47
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

8.os vagyok, alig várom, hogy szabaduljak.

Az osztályom tagjainak 90%-a unintelligens, megaláz másokat, kibeszélik egymást, és undorító viselkedésük van.

2015. máj. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Az általános sulis osztályomat nyolcadikban már nagyon utáltam, most, kilencedikesen azonban rá kellett jönnöm, mennyire összekovácsolódott a társaság az évek alatt. Időnként találkozunk, hát nagyon más érzés, mint a mostani közegem (amit igazából néhány primitív lélek miatt nem csípek). De sosem vágyok vissza semmilyen közösségbe és egy idő után mindegyikben elkezdek unatkozni, rosszul érezni magam.
2015. máj. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Az általános iskolás osztályomra nem tudok jó szívvel visszaemlékezni, ha lenne osztálytalálkozó (szerencsére soha sincs), el se mennék. Volt pár lány és fiú, akik időnként kipécéztek valakit, akit folyamatosan szekáltak és lelkileg terrorizáltak. Na hetedik, nyolcadikban rám került a sor. Törékeny alkatú, jó tanuló lány voltam, de volt, hogy a fiúk fizikailag is bántottak. Nyolcadik év végére addig fajult a helyzet, hogy két hétig nem mentem suliba, mert apum, azt mondta, ha nem tudják garantálni a biztonságomat, akkor nem enged. Évente új osztályfőnökünk volt, aki kicsit sem tudta kordában tartani az osztályt. A legrosszabb, hogy azok sem védtek meg és álltak mellém, akiket a barátaimnak hittem. Azt mondták, ne foglalkozzak a bántásokkal, majd abbahagyják idővel. Ezek után gimnáziumba mentem, ahol nem egy tökéletes, de élhető osztályom lett. Kicsi elégtételt ad nekem, hogy akik bántottak, nem vitték sokra az életben.
2015. máj. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
szerettem az általános iskolai osztályomat, de visszatekintve az a fajta barátság, csapatszellem, összeszokottság semmi sem volt ahhoz képest, ami a gimiben kialakul. nagyon ritka, hogy az általános iskolai barátságok élethosszig szóljanak, hiába vannak az embernek nagyon jó barátai ott is, gimiben viszont már jóeséllyel köttetnek mélyebb barátságok, ráadásul szélesebb körökben. legalábbis én ezt tapasztaltam. 20/L
2015. máj. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!