Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ejjeli baglyok! Akik ebren...

Ejjeli baglyok! Akik ebren vannak hajnali 2-3ig, mit csinaltok addig?

Figyelt kérdés
Mit tudtok csinalni annyi ideig? Es miert maradtok fent sokaig? Ha gepeztek mit tudsz rajta olyan sokaig csinalni?

2015. jún. 9. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A tipikus "mi értelme van ennek?, mit lehet addig csinálni?" téma...

Filmezni, sorozatozni, játszani, zenét hallgatni, olvasgatni, cikkeket nézni.

Van, aki akkor tanul, csinál szorgalmit.

2015. jún. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Amióta van diákmunkám, azóta nem vagyok fent addig, de előtte sorozatot néztem, weheartit-en lógtam, blogokat olvastam és írtam, youtube-oztam, Sims-eztem, FIFA-ztam... nem tudom, ilyenek. Ja meg fangirling.
2015. jún. 10. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én délután járok suliba, teljesen el van tolódva az alvásciklusom, de sokkalta kipihentebb vagyok így.

Reggelente 11-12 fele kelek, attól függ, hogy van órám, öt-hat körül érek haza, ha megyek valahova, akkor az adott program köt le, ha pedig itthon vagyok, akkor sorozatot nézek, csetelek, olvasok, filmet nézek, tanulok, ha kell.

Tudom, ezt nehéz megérteni annak, aki nem ilyen beállítottságú, de nekem az agyam legaktívabb órái 10-12 között vannak :D

Régen 10 fele feküdtem le, és hatkor keltem. Nem alszom ennél órában sokkal többet, de sokkal kipihentebb, kialudtabb vagyok késői fekvés-késői keléskor mint régen.

2015. jún. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
játszok
2015. jún. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ugyanazt, amit mások úgy este 8-9 felé. Azután ők alszanak kb 8 órát, ahogy én is alszok annyit, csak az én időm kicsit el van tolódva. Ugyanannyit alszok, csak később kelek, később járok dolgozni, az óráim is délután voltak.
2015. jún. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Olvasok, vagy gépezek (egy rövid animét végig tudok nézni, ha vacsi után nekiállok, kb 6 óra. Vagy játszok, beszélgetek másokkal, olvasgatok (gyakori, 9gag, stb)

Ez régóta így megy, bár mióta dolgozok, nem nagyon van ilyen, hazaérek, zúzok aludni, felkelek, csinálok kaját, eszek, aztán megyek dolgozni :D De hétvégén fent vagyok 2-3-ig, és imádom :3

21/L

2015. jún. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
maszturbálok
2015. jún. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Olvasok
2015. jún. 14. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Gyémántlány ***** válasza:
100%

Mindig mást.

Van, amikor csak bámulom a plafont és gondolkozom az élet nagy kérdésein, van, amikor netezek, néha olvasok. Amihez éppen kedvem van.

Az éjjeli bagoly lét nem különbözik a pacsirtaságtól, mi is ugyanazokat a dolgokat csináljuk, mint ők, csak kicsit más időpontokban :)

2015. jún. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!