Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egy hónap múlva 18 éves lányt...

Egy hónap múlva 18 éves lányt elengednétek Csehországba négy napos metálfesztre egy megbízható,2 évvel idősebb fiúval (aki nem a pasija)? Hogy vegyem rá a szüleimet hogy elengedjenek?

Figyelt kérdés
A lány vagyok, eddig sok helyre mehettem, 3 napra leengedtek kb 10 barátommal a Balatonra, koncertekre is el szoktak engedni, utaztam már külföldre felnőtt nélkül. Tudják hogy nem cigizek, nem drogozok, nem esek teherbe és mértékkel iszom. A fesztivál jövő nyáron lesz egy hónappal a 18. szülinapom előtt, nagyon-nagyon szeretnék elmenni, nem a piálás hanem a zene miatt. Hajlandó vagyok az árát diákmunkával megkeresni, idősebb haverommal lennék végig és vigyáznék magamra, de nagyon féltenek. Hogy győzzem meg őket? 17/L
2015. júl. 27. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon sok beleszólásuk nincs abba hogy akkor mit fogsz csinálni.
2015. júl. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatom alapján a metálosok jófej emberek, szóval ha amúgy is bíznék benned, én elengednélek, nem vagy már kicsi :) Mondjuk biztos megbeszélnénk, hogy mindennap hívjuk egymást, de amúgy nem tartanálak vissza.
2015. júl. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Arra készülj, hogy húszan fogják bszni a kis pcsácskádat bedrogozva.... :)
2015. júl. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Hát én nem engednélek el. Túl fiatal vagy, és nem fogsz tudni vigyázni magadra, ha többen letámadnak egyszerre. Nem olyan veszélytelen hely ez a világ, mint gondolod.
2015. júl. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
ugye a Brutal Assault fesztiválról van szó? én megyek nemsokára,már csak 5 naaap :)))
2015. júl. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Masters Of Rocksra szeretnél menni? Én már 2x voltam ott, nagyon jó fesztivál. Csehország majdnem NY-Európai szinten van, rendesek az emberek, senki nem fog bántani. A fesztivál is elég olcsó, meg az árak is, olcsóbb sok minden mint nálunk. Hogy győzd meg őket? Hívd meg őket is, és együtt sátoroztok. :D Ha látnák ők is milyen hely, ők se aggódnának.
2015. szept. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
6: ugye csak viccelsz, hogy szülőkkel menni fesztiválozni? :D ugyanmár..
2015. szept. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!