Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Gyakorló szülők, gyermekkori...

Gyakorló szülők, gyermekkori maszturbálás: tiltani, tűrni vagy támogatni?

Figyelt kérdés
Szerintetek mi a helyes magatartás, ha egy szem gyermekünket önkielégítésen kapjuk, illetve hány éves kortól lehet engedni fiúk és lányok esetében?

2015. aug. 6. 20:00
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
91%
hány éves most a gyerek?
2015. aug. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim válasza:
2%
10-11 től lehet ... korábban SZERINTEM korai
2015. aug. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
Sógornőm kislánya, még csak 3 de már próbálkozik.
2015. aug. 6. 20:05
 4/43 anonim válasza:
88%

Szerintem az aranykozep ut. Tiltani semmi ertelme, olyan nincs, hogy mindig ellenorizuk a gyereket. Viszont beszelni kell rola, ez is a felvilagositas egyik resze szerintem. Na meg ez nincs korhoz kotve, hogy "Petikem, most mar 12 vagy, menjel es verd ki".

Szerintem kell hagyni, hogy a gyerek jojon ra magatol, majd mikor eszreveszi a szulo (szerintem eszreveszi), akkor el kell neki magyarazni a dolgokat.

2015. aug. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
93%

3 évesen még valószínű abba fogja hagyni.

Ez amúgy az ő intim szférája, nagyon nem jó, ha önkényesen mások beleszólnak, nagyon káros lehet! ha csinálja, attól nem lesz baja, de ha beleszólnak, attól igen!

2015. aug. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
29%
4. Elmagyarázni ezt? Ez szerintem nem tartozik a szülőre kicsit sem. Vagy úgy érted, ilyen kicsi korban?
2015. aug. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
szerencsére csak bugyin keresztül szokta piszkálni, így kisebb a fertőzésveszély.
2015. aug. 6. 20:10
 8/43 anonim válasza:
66%
sztem hagyni kell, várhatóan előbb vagy utóbb abbahagyja és serdülőkorban majd újra felfedezi. egyszerűen fel akarja fedezni a testét, neki még sok minden új, sok mindent tudatosítania kell. de biztos, hogy amit láttál, az maszturbáció? elég nehezen akarom elhinni.
2015. aug. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
93%
Ez teljesen normális. De ha azt szeretnéd, hogy különböző gátlásai, problémái legyenek a párkapcsolataiban, akkor tiltsad nyugodtan, nekem nem gond.
2015. aug. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
59%
*későbbiekben
2015. aug. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!