Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Magabiztosan vagy kétségek...

Magabiztosan vagy kétségek közt várod a pótvizsgát? Sikerült megfelelően felkészülnöd?

Figyelt kérdés

2015. aug. 17. 00:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Az esélytelenek nyugalmával megyek.
2015. aug. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
73%
engem ez már nem érint, szerencsére jó tíz évvel öregebb vagyok a gimis önmagamnál. de én kétszer is pótvizsgáztam, mindkétszer sikertelenül. mindkét alkalommal halálosan paráztam, ezért csak azt tudom javasolni, hogy nyugizz.
2015. aug. 17. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Én 5 éve pótvizsgáztam kémiából...egész nyarat végig tanultam de nem volt elég...
2015. aug. 17. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Vettetek igénybe anno tanári segítséget?

2015. aug. 17. 13:55
 5/11 anonim ***** válasza:

Az első vizsgára még el lehet menni alig készülten(de a vizsga megkezdésének pillanatáig tanulni kell!!), még egyetemen is!Szerencsés esetben átmegy az ember.Viszont az anyag kb. 20-30 %-át jól kell tudni.(sokszor húztam onnan tételt)

DE! A pótvizsga már vérre megy, mert "priuszod" van a tanár előtt.(a mocskos előitéletek virágzanak!Fuj.)

Az UV-ra mindent tudni kell, szinte.Ezért utáltam az UV-t, mert mindent be kellett vágni a jobb jegyért.

Szóval az UV komoly dolog, de tanulással megnő az esély az elkerülésére.

Szóval TANULJ, mert MegbuX!!

És ne stresszelj!Az senkinek sem jó, legfőképp Neked!

Q/944 -három diplomával.

2015. aug. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Másfél hónapja készülök a matek pótvizsgámra heti 2-3 alkalommal tanár(ok)nál és ha éppen olyanom van otthon is előveszem, de egyébként remek felkészítő tanárom van és nem igazan érezzük szükségét az otthoni felkészülésnek - huzamosabb ideig. Mivel engem úgy buktattak meg, hogy inkább most bukj meg a könnyebb anyagból, mint jövőre és a lehető összes segítséget megkaptam hozzá a pótvizsgáztató tanáromtól - nála nagyon ritkán nem mennek át a vizsgán, így viszonylag magabiztosan várom és igen sikerült megfelelően felkészülnöm. De természetesen ott van a görcs a gyomromban, hogy mi van ha mégsem.:D
2015. aug. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 @Lottie válasza:

Életemben nem féltem még így vizsgától,viszont nem is készültem még ennyit 😏😏😏

matek/9.

2015. aug. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Trevor. válasza:
Nyugodt vagyok, mint mindig. Matekból kell majd (9-es vagyok). Jártam tanárhoz, most az utolsó napokban magam nézem át az egész anyagot. Egy valami biztos: jövő nyáron diákmunkát fogok csinálni, nem a szar matekot tanulni.
2015. aug. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)


Sikeresen átmentem, max. pontszámmal:)Informatika.

2015. aug. 26. 13:36
 10/11 Trevor. válasza:

Infó? :P

Nekem matek, infóból lazán meglenne a max pontszám nekem is. Lépek tanulni.

2015. aug. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!