Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák, és lányok! Nálatok...

Anyukák, és lányok! Nálatok ez hogy működik?

Figyelt kérdés

Vetkőzés-öltözés téma. A bugyi-melltartó szerintem alap dolog,hisz az a bikini otthoni változata. Kinél mi fér bele? Van aki abszolút minden nélkül képes mutatkozni? Csak bugyi? Bugyi+melltartó? Vagy még az sem??

Légy szíves írjátok meg hány évesek vagytok/hány éves a lányotok. :)

Köszönöm.


Ui: nyilván nem arra értettem,hogy direkt így mutatkoztok,hanem ha véletlenül meglát titeket anyukátok,akkor mi az,amiből nem csináltok még problémát.


2015. aug. 17. 12:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ha melltartó nélkül látott nem ízéltem rajta,ha bugyit vettem át,kiküldtem de nem törtem össze mert anélkül látott :-)
2015. aug. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Én anyukám előtt minden gátlás nélkül merek meztelenül mutatkozni.

Ő is előttem.

Nem is értem mi ebben a pláne...

Mással ez nincs így,csak anyukámmal.

2015. aug. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én soha nem mutatkozok anyukám előtt meztelenül, minimum bugyi+melltartó, elég rosszul érezném magamat ha meglátna csupaszon..

Ő nem szégyellős előttem.

16, 45 évesek vagyunk.

2015. aug. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

Anyukám bugyi+melltartóban gyakran van itthon, mármint hogy csak abban van. Meztelenül viszont sosem mutatkozik előttem, véletlenül sem láttam még meg. Ő se engem. Én bugyi és melltartóban sem mutatkozom előtt, max ritkán egy nagyobb pólóban és bugyiban, ahogy alszom.

Bár ez nem kérdés, de a mamám például egyáltalán nem szégyenlős előttünk, folyton előttünk öltözik át, a bugyit és melltartót is leveszi.

2015. aug. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

39 éves vagyok. Lányaim 12 és 15 évesek. Én előttük melltartóban, bugyiban simán járkálok, csak bugyiban már ritkán látnak meg.


A 15 éves melltartóban, bugyiban mutatkozik előttünk, a 12 éves sokszor fél napot bugyiban flangál. Most kezd egyre jobban szégyenlős lenni fürdésnél.

2015. aug. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Anyukám simán vetkőzik előttem és fehérnemübe járkál az egész család előtt... Engem csak akkor látnak meg vaegy pillanatra bugyiban vagy melltartóban ha nem képesek kopogni amikor öltözök. Mindig szóvá teszem.

16 és 54 évesek vagyunk

2015. aug. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én anyukám előtt bugyi+melltartó vagyok...

Ő egyáltalán nem szégyenlős tehát halál nyugodtan mászkál az emelete meztelenül fürdés után.:D Más kérdés ,hogy engem spec. kicsit zavar , de ha őt nem , akkor váljék egészségére.


Én 15 , Ő 46

2015. aug. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az én lassan 17 éves lányom iszonyű szégyenlős, fehérnemű nélkül senki sem láthatja. Én viszont nem vagyok az, és ez őt nem zavarja. Sztem erre nincsenek szabályok. Az viszont zavara, ha az apja mutogatná magát előtte, de ő nem is tesz ilyet.
2015. aug. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Engem maximum nadrág melltartóba lát, de akkor is véletlen, mondjuk öltözés közben. Ő nem szégyenlős viszont.
2015. aug. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Mi nyugodtan elmaszkalunk a masik elott ruha nelkul ha epp bejon vagy kiszaladunk egy torcsiert. Engem csak a kivancsiskodasa zavar a,boltban, ha ruhat probalok es kukucskal a fuggonynel mert Ott masok is meglahthatnak.

18/L anyukam Pedig 44.

2015. aug. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!