Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális, ha egy 15-16 éves...

Normális, ha egy 15-16 éves lánynál van beleszólása az anyukának a szőrtelenítésbe?

Figyelt kérdés

Szemöldök szedés,bajusz,hónalj,láb,kar,bikini,szóval tényleg minden. Normális,ha ezek közül bármelyikbe is van beleszólása az anyukának?? A beleszólás alatt a tiltást értem.

Kort is írjatok lécci! :)

Köszi!


2015. aug. 24. 10:50
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem nem kéne beleszólnia. Miért tiltja? Azt akarja, hogy a lánya szőrös legyen és ápolatlan?

Vagy csak a szőrtelenítés módjával van gondja?

2015. aug. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Mindenki a saját teste felett rendelkezhet. A konfliktusok viszont normálisak ilyen idos korban az anyával. Meg kell harcolni a harcokat. A személyiségfejlődés része.
2015. aug. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Hat, az en anyukam eleg regimodi volt sok helytelen elmelettel a szortelenitesrol, es probalt beleszolni, amikor en 15-16 eves voltam. De nem hagytam. Volt sajat zsebpenzem, ugyh abbol elmentem kozmetikushoz, meg vettem epilatort stb stb. Aztan egy ido utan belatta, h ez nem is olyan rossz. O nem volt az a tipus, aki adott magara korabban, en meg igen, igy nekem kellett megtanitanom par dologra. 2 occse volt, igy elegge fiusan neveltek ot is :) De sokat valtozott az evek alatt :)
2015. aug. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

nem. soha nem szólt bele,mert mi köze hozzá,meg nem is érdekelte.

23

2015. aug. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem nevezném túl normálisnak.Mondjuk engem anya beszélt rá a gyantázásra.
2015. aug. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem. Viszont az sem normális, ha egy 15-16 éves lány hagyja, hogy az anyja beleszóljon ilyesmibe.


18L, mondjuk ez nem tudom miért fontos

2015. aug. 25. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3-as válaszoló, kb. mintha az én anyámról írtál volna, pont ugyanezek jellemzők rá is. :D Csak én úgy 12 éves korom óta semmiféle beleszólást nem engedek az életembe, de akkoriban még ő is próbálkozott.
2015. aug. 25. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A lábam, karom meg a hónaljam borotválom.

A többi tabu, anyám hallani sem akar ezekről.

2015. szept. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!