Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, láttatok már élőben...

Kamaszok, láttatok már élőben menekülteket? Mi a véleményetek róluk?

Figyelt kérdés
2015. aug. 30. 14:51
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
77%

En az egyik varosban lakom ahol van nagy tabor nekik.az egyik arra jaro busz mindig fuvarozza oket tok ingyen,menetrenden kivul.ez kicsit bosszanto,de konkretan nem zavarjak a napi tevekenysegem.

Ellenben nekem a romakkal nagyobb problemam van.ok rendszeresen belem kotnek(mindig megtalalnak) es tobb rokonomat raboltak mar ki.ok is ugyanugy eloskodnek az adonkon,csak ok nem atmenetileg!!! milyen jogon szavaz az pl aki evtizedek ota nem tanul es nem dolgozik?ne ilyen ember dontson az orszag sorsarol...foleg hogy oket meg lehet nyerni egy zsak krumplival a valasztasok idejen..

Szoval az en velemenyem ez.

Es mielott valaki belekotne,dolgozok es tanulok

19L

2015. aug. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
86%

Igen, az egyik közeli városban rengetegen vannak, az egész parkot elfoglalják, és az oda közlekedő buszokon 1-2 kivétellel csak ők ülnek (és úgy, hogy tele van a busz). Utakon is láttam már jó párat.


Én igazából sajnálom őket, nincs velük semmi problémám, nekem nem ártottak, és úgyis mennek tovább...


18L

2015. aug. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
34%

Én nem láttam, pedig mászkálok pestre. Vagyis, tegnap épp láttam 1(!!) fejkendős lányt, de 1-2-t évek óta szoktam látni, nem különös.

Aki háborog, hogy így túl sok az arab, és azok mind agresszívek és baj van velük, nem tudom hol élnek. Menjenek ki most a napokban az M1-es vagy az M5-ös egyik benzinkútjára. Tele van törökökkel, akik mennek vissza Németországba, Hollandiába ramadán után. 5 éve azon az úton járok nyaralni, 5 éve is tömve volt a pálya török családokkal. A világon semmi gond nincs velük. Kicsit fura nekem, hogy a benzinkúton kb piknikeznek, meg a kocsi mellett alszanak hálózsákban, de semmi rosszat nem csinálnak. Szóval eddig is haladtak át az országon muszlimok, most is, nem értem mi ebben a szenzáció pár hónapja. Akik most jönnek, azok se itt akarnak letelepedni, nyugat-európa felé tartanak.

Csak azért, mert muszlimok, nem kell őket utálni... Ők csak élni akarnak, békében.

2015. aug. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
61%
Látok, mert itt élek a határnál. Igazából engem nem zavar, jó mikor van egy nagyobb tömeg vagy este van akkor nem szívesen megyek velük szembe, de engem teljesen hidegen hagy
2015. aug. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
53%

Igen, minden nap látom őket, mert Budapesten élek. Csomó park tele van velük. Na meg a Keleti Pályaudvar.


Mi a véleményem? A faaszom kivan velük. Szemetelnek, a parkba szarnak, kötekednek...


Na mindegy, néhány év múlva többen lesznek mint mi, és kiirtanak minket... de sebaj, védjétek őket XDD


18/F

2015. aug. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
31%
Ha beszólnak lenoscopeolom őket, ennyi.
2015. aug. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
75%

Én láttam Pesten (talán) a déliben. Ott tök normálisak voltak, kis csoportokban üldögéltek, beszélgettek.

A véleményem annyi róluk, hogy magyar emberben is van ilyen is olyan is, ahogy külföldiek közt. Szóval teljesen átlag emberek, persze sajnálom őket azért amiket át kell élniük.

2015. aug. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Mi most mentünk nemrég Görögországba autóval, a szerbeknél, és a macedónoknál láttam a legtöbbet. Nekem nincs velük különösebb bajom, engem nem bántottak, de azért egy bizonyos távolságot megtartok. Pl amikor a határnál álltunk sorban, kopogtattak a kocsi ablakán...
2015. aug. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim válasza:
82%

En angyon sajnalom őket es remelem hogy tudnak maguknak mas helyet találni amit otthonnak hívhatnak. Egy picit sokan vannak de ugyis tovabb szeret enek menni. Ok is emberek es ha normálisan állunk hozzájuk akkor nem valoszinu hogy kötözködnek majd.

19/l

2015. aug. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Jövő héten esküszöm elkirándulok a keletihez megnézni, hogy tényleg vannak-e menekültek, mert eddig nem láttam, pedig mindenki beszél róluk..... :D
2015. aug. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!