Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Féltékeny vagyok egyik barátnő...

Féltékeny vagyok egyik barátnőmre, de tudom, hogy ez rossz dolog. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem szoktam semmi rosszindulatú megjegyzést tenni, meg semmi ilyesmi, mert tényleg szeretem, de attól még féltékeny vagyok rá, és ez tök rossz érzés. Meg tudom, hogy ez nem normális, ha egy barátnő féltékeny a másikra. Mit csináljak ez az érzés ellen?

2015. szept. 3. 23:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi az oka?
2015. szept. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Féltékeny vagy irigy?

A pasidat félted tőle? Vagy nem szereted ha másokkal is barátkozik?

2015. szept. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Pont a lényeget hagytad ki..

Mi miatt vagy rá féltékeny?

2015. szept. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem baj! Majd kinövöd!
2015. szept. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hallgasd meg, és gondold át: https://www.youtube.com/watch?v=zPdgwTRX4-w


Fontos mondat szerintem: "amíg a másikra irigykedem, vele foglalkozom és nem magammal", és a másik: "mindentől függetlenül hidd el magadról, hogy képes vagy rá", amire vágysz és akkor elérheted.

2015. szept. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem gondoltam, hogy fontos leírni, hogy mi miatt vagyok rá féltékeny, azt hittem, akkor úgy reagálnátok, hogy minek picsogok itt...

Fiú témában vagyok féltékeny. Nem az ő barátjátra (mert nincs neki), sem az enyémre (mert nekem sincs). Csak az, hogy konkrétan mindenki szerelmes belé, vagy bejön nekik, vagy csak megnézik az utcán. Mindig meséli, hogy "van egy havrom, aki szerelmes belém, és..." és ezeket a sztorikat nm ugyanarról az emberről mondja. Meg suliban is mindig ölelgetik, puszilgatják a fiúk, meg fogdossák. Meg face-en is állandóan ráírnak. Nyár elején egy helyen dolgoztunk, és mindig egy török gyrosos előtt mentünk el, azok meg kikiabáltak neki, hogy "Szia! *nagyon vidám fej*". Nem is sziasztok, csak szia. Meg együtt voltunk fesztiválozni, ott is sokan bepróbálkoztak nála, engem meg le se sz@rtak. Ezeket most nem rosszindulatúan mondom, tényleg nem akarom őt szidni, csak elég rossz érzés, amikor ketten mentek valahova, a másiktól ezren is akarnak valamit, neked meg még annyit se mondanak, hogy csá.

(Ha esetleg valakit érdekel a sztori kapcsán, hogy hogy nézek ki: magas, vékony alak, barna mellig érő haj, zöld szem, szoktam sminklni, lányos, kissé elegáns öltözködés [szoknya, blúz, statement nyaklánc]. Ő: alacsony, kissé duci alak, mell alá érő festett szőke haj, barna szem, ő is sminkel, az öltözködési stílusa egyszerre lányos is, meg nem is [gatya, néha bandás pólók, hello kitty-s dolgok, meg vannak lányos fölsői neki is])

2015. szept. 4. 21:27
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
Meg értelek, de szerintem semmi okod nincs féltékenynek lenni. A barátnőd hamarosan ki fog égni, a kutyát se fogja érdekelni, neked pedig lesz egy normális kapcsolatod egy fiúval akkor majd ő lesz rád féltékeny. Én se voltam túl népszerű a fiúk körében a barátnőm viszont nagyon is. Most mégis én várok kisbabát remek kapcsolatom van egy nagyszerű emberrel az a lány pedig sehol sem tart. Szóval ne keseredj el, ami késik nem múlik! :)
2015. szept. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt egész életemben velem meg a barátnőmmel. Elismerem, ő gyönyörűszép és rettentő csinos, én átlagos vagyok :)

Viszont, 27 éves korunkra, nekem férjem van és babát várok, ő meg szegénykém nagyon szerencsltlen a szerelemben, pasija sincs... Pedig tényleg lépten, nyomon megbámulják, meg beszólnao neki még mindig olyan szép :)

Szóval ez van, fogadd el, ettől függetlenől lehetsz te is ugyanolyan sikeres a pasiknál :)

2015. szept. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
elmagyaráznátok hogy ha valaki sok embernek tetszik miért kell egyből azt hinni hogy hamar ki fog égni?!
2015. szept. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!