Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, Kamaszok Ti mennétek...

Szülők, Kamaszok Ti mennétek suliba vagy maradnátok itthon?

Figyelt kérdés
Csütörtök este elkezdett fájni a torkom reméltem hogy majd elmúlik. Péntek reggel még jobban fájt illetve bedugult az orrom de délutánra elmúlt. Hétvégén visszajött az orrdugulás de csak kicsit. Mostanra alig kapok levegőt, 20-30 percenkét fújom az orromat. Amiért itthon maradnék lehet nem kapnék el jobban valamit, ma már a tesit is alig bírtam, amiért mennék sok a tanulnivaló (mi már sorra írjuk a dolgozatokat az idei tananyagból) bár jól tanulok tudom hogy nehezen pótolnám be, már vártam a sulit és megint itthon maradni "pokol" lenne és szerintem a gyerekorvos 2 hétre tuti kiirna amit nem szeretnék. Mit tennétek?
2015. szept. 7. 18:16
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Fontos az egészségem illetve a tanulás is
2015. szept. 7. 18:17
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem az egészséged fontosabb és nyilván nem véletlenül írna ki az orvos. Menj el mindenképp, nehogy rosszabb legyen. Ha nagyon nem szeretnél lemaradni, akkor minden este kérd el a házit és oldd is meg, gyakorolj.
2015. szept. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Kérj az orvostól tesi alól felmentést és menj suliba. Ha lázad van, vagy nagyon rosszul vagy, akkor viszont mindenképp maradj otthon
2015. szept. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha menni akarsz, menj (kivéve ha lázad van). Attól még elmehetsz az orvoshoz, ír gyógyszert, azt meg nem kötöd az orrára hogy nem tervezed hogy otthon maradsz.
2015. szept. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ilyen állapotban nem mennék iskolába.
2015. szept. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
az én orvosom is kiírt 1-2 hétre. ha már jól voltam akkor mentem suliba attól függetlenül,hogy volt igazolásom.az ofő sose szólt érte,szerintem örült hogy bejárok
2015. szept. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Orrfolyás nem betegség. Ha lázas vagy, köhögsz, akkor maradj otthon. Ez csak egy sima nátha, semmi bajod.
2015. szept. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Egy napot maradnék, nekem az az egy is nagyon sokat segít, egész nap fekszek, alszok, és másnapra sokkal jobb a helyzet. Nálunk a tanárok sem voltak oda azokért, akik 20 percenként orrot fújtak és szipogtak egész órán, meg úgy nem lehet rendesen jegyzetelni sem.

Ha nem javulsz, menj el orvoshoz, attól még hogy kiír 2 hétre, bemehetsz 3 nap múlva is ha akarsz.

2015. szept. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Végül bementem. Nem hiányoztam egy napot sem és mostmár nincs semmi bajom :)
2015. szept. 9. 14:50
 10/14 anonim ***** válasza:
Utáltam, mikor osztálytársaimtól elkaptam minden nyavalyát, mert képtelenek voltak a fenekükön maradni betegen.... -.-" Mikor jöttök rá, hogy nem csak a ti egészségetek a tét, hanem azoké, akik egy légtérben vannak veletek, és egész nap az általatok kiköhögött/tüsszögött bacikat szívják?
2015. szept. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!