Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 16 éves lány ihat alkoholt?...

16 éves lány ihat alkoholt? Szülők, kinek mi erről a véleménye?

Figyelt kérdés

Ha ihat,akkor mit,mennyit,és milyen gyakorisággal?? Ha nem ihat,akkor miért nem nem ihat??

Köszönöm! :)


2015. szept. 20. 10:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
46%
Miért ne ihatna? Bármit bármennyit.
2015. szept. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
72%
Nagy baromság tiltani. Pár hete történt elmentünk a haverokkal(20-22éves eberek) bulizni. Jött velünk egy olyan lány is, akit a szülei mindig agyon féltettek, soha nem engedtek neki semmit, még csak kóstolni se. Most ivott életében először bort. Nem ivott sokat egyáltalán, de egyszer csak elkezdett rángatózni és összeesett. 35 perc múlva ért ki a mentő(és még onnan kb ennyi a kórház), addig ketten tartottuk fölváltva, hogy nehogy belefulladjon a saját hányásába. Kiderült, hogy allergiás a borra, már a legkisebb mennyiség is taccsra vágja. Na most ugye mennyivel jobb lett volna, ha ez nem senkifalván, egy rakás részeg hülye gyerek között derül ki, ahol ugye simán megvan az esélye, hogy csak kiröhögik aztán otthagyják, hanem mondjuk, otthon biztonságos környezetben? Oké nyilván ez nem mindennapos eset, de ennek is megvan az esélye. A másik eset meg, ha nem ismeri a határait és amikor végre lekerül a póráz rögtön szétcsapja magát és úgy kerül ilyen helyzetbe. Ez már azért gyakoribb.
2015. szept. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
58%

én ittam 16,5-17 eves koromban elég sokszor bulik során. nem bántam meg. persze a szuleim nem engedték. de ez nem nagyon tart vissza egy kamaszt.

nem lettem alkesz, az utóbbi 1,5 évben nem is ittam alkoholt, anélkül is elvoltam bulikon.

de 16-17 evesen nagyon jó volt a barátnőimmel közösen felfedezni az alkohol hatását. persze megfelelő korlátok között. de akkor is, és utólag is szép emlékek azok az esték. :)

2015. szept. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
72%
Nem hiszem hogy van olyan 16 éves lány aki még nem ivott.
2015. szept. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Tiltani nem lehet szerintem. Ilyenkor mar csak abban bizhat a szulo,hogy a megfelelo ertekrendet adta at a gyerekenek,es tudja,hol a hatar. Ennyi idos vagyok en is,es igen,volt mar,hogy hanytam piatol. Eletemben eloszor ittam egy kis korty palinkat,ket napig rokaztam tole. Egyebkent nem szoktam berugni,altalaban sort iszom. Nalunk nincs megtiltva az ilyesmi egyebkent,csak annyit mondanak,hogy mertekkel. Ellenben van egy baratnom,soha egy korty alkoholt nem fogyaszthatott. A nyaron elment egy fesztivalra,ahonnan harman vittuk haza,ugyanis az elso adando alkalommal(amikor nem tudtak felugyelni) jol leitta magat. Szerintem az en verziom meg mindig turhetobb.
2015. szept. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!