Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normáis, hogy egy nyolcadikos...

Normáis, hogy egy nyolcadikos lány nem szűz?

Figyelt kérdés

Csak ámulok és bámulok, hogy instára pakolja fel az afterszex képeket. (Idén már kilencedikes, de február óta van a "párjával", már nyáron rakosgatták fel a képeket.)

Teljesen normális környezetből szárazik, nagyon jó iskolába is járt, szóval nem is értettem. Reggeli ébredős képeket is megosztanak.

Ti, kedves Szülők, hogy álltok ehhez a kérdéshez? Novemberben lesz 15 éves a kislány. Én enyhén szólva meg vagyok lepve.


2015. szept. 23. 22:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
57%
Hát, ez valóban gond (meg a képek felrakosgatása is). De remélem nem az a hozzáállásod, hogy fúj, nem normális, milyen ciki, meg ilyenek, hanem inkább azon gondolkozol, hogy hogyan lehetne rajta segíteni, miért alakult mégis így a helyzet, ha amúgy jó családból származik.
2015. szept. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Nincs közöm a lányhoz, nem vagyok családtagja, tehát nem ítélkezem, de segíteni sem tudok. Csak elgondolkodtat a dolog.

(Én már jóval idősebb vagyok nála, de egyelőre még nincs gyerekem.)

2015. szept. 23. 22:46
 3/25 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem nem normális, túl korai. Bár a mai fél éves tinikapcsolatoknál már valahogy szinte elvárás lett a szex. Szerintem nincs kellőképen odafigyelve a lányra, vagy csak túl laza "pórázon" van, ha végképp.

Nekem 15 éves koromban eszembe nem jutott volna a barátomnál aludni, szüleim pedig nem is engedték volna. Igazából anyukám azon is elszörnyülködött, hogy 18 évesen vesztettem el a szüzességem, pedig ez a mai világban, ahogy látom, egyre ritkább. 18L

2015. szept. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Én nem látom úgy, hogy ritkább, nálunk gimnáziumban mindenki 17-18 évesen vesztette el a szüzességét, vagy még mindig szűz. 2-3 kivétel volt csak, akik "nem bírtak a vérükkel". Meglep ez a kislány.

Egyébként 19 éves vagyok, tavaly érettségiztem, a lány pedig ugyanabba az általánosba jár, mint ameyikbe én jártam, ugyanaz a hölgy volt az alsós tanítója, "testvér"-osztály voltunk. Ő volt az egyik legcukibb kiscsaj, és csodálkozom, hogy ilyeneket csinál. Azt sem értem, hogy miért kürtölik világgá, hogy már megtették? Én sem teszek ki ilyen képeket... Valahogy ezt érzem benne a legkiábrándítóbbnak.. Hogy nem beszélek vele, de pár kattintás után tudom, hogy ő, 14 évesen már lefeküdt a barátjával.

2015. szept. 23. 23:34
 5/25 anonim ***** válasza:
82%

Akkor lehet, hogy csak a mi városunk lányai ennyire koraérettnek érezték magukat. Bocsánat az általánosításért, csak sajnos én ezt látom nap mint nap.

Eléggé sajnálatra méltó, hogy idáig fajul a világ, hogy a kislány ezt látja normálisnak vagy menőnek. 18L

2015. szept. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
81%
Nekem is van egy lányom és engem elszomorít.. úgy gondolom a kislány szüleinél nagy gondok vannak gyereknevelés, következetesség, felelősség terén. Én 16 éves kora előtt semmiképp nem engedném a lányomnak hogy a barátjával aludjon. Tudom ha nagyon akarják megoldják máskor, de akkor is.. én ebben nem lennék partner idő előtt. Saját tapasztalatom szerint az érzelmileg elhanyagolt gyerekekből lesznek a korán szexelők, meg lesz később a böjtje sajnos.
2015. szept. 24. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
64%

Lehet lepontoztok, de nem lehet , hogy korán érik? Én is 14 évesen vesztettem el a szüzességemet az akkori barátommal de akkor már 8 hónapja jártunk mikor megtörtént a dolog.2 évig voltunk együtt.

Azóta van egy 2 éves lányom és egy 5 hónapos fiam de ha a lányom is ennyi idős lesz biztos más lesz a véleményem nem örülnék neki ha ilyet tenne.

De az hogy megossza az már gáz, ha már meg is csinálta legyen a magánügyük. Ezzel a szüleit is lejáratja.

2015. szept. 24. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
70%
Bár egyáltalán nem helyeslem én sem, azért egy 15 évest már nem kellene kislánynak hívni, hiszen már átesett a pubertáson.
2015. szept. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
90%

Ha már szőrszálhasogató vagy:

Korunkban a serdülőkoron belül, a felnőttséghez vezető úton a tudomány három szakaszt különböztet meg: a kiskamasz (prepubertás) kort 11-13 év körül; a kamasz (pubertás) kort 14-18 év körül; az ifjúkort (adoleszcencia), más szóval fiatal felnőttkort 18-21 év körül.

2015. szept. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
61%
Honnan tudod hogy afterszex képek? Odaírta hogy a kedves úriember ott mellette most vette ki belőle vagy mi? Bocs ha hülye kérdés, nem ismerem az instás szokásokat.
2015. szept. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!