Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan lehet dolgozatoknál...

Hogyan lehet dolgozatoknál puskázni észrevétlenül?

Figyelt kérdés
2015. szept. 30. 15:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
a fejedből:-D
2015. szept. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Diszkréten. Ne nézz a tanárra, mert akkor azt hiszi azért nézed, hogy figyel e vagy sem. Meg ne feltűnően nézd a puskát, csak a szemed sarkából.

Esetleg ha ilyen előre bejlentett röpi, és a füzetetekből kell hozzá kitépni lapot megírhatod otthon aztán kicseréled a 45 perc alatt valamikor amikor nem figyel.

2015. szept. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
44%

Az én módszerem totál lebukásbiztos, jó pár éve alkalmazom.

Soha nem mernék bemenni dogát írni segédeszköz nélkül. Így komoly munkát fektetek a puska elkészítésébe. Általában gépen csinálom, 5-ös betűmérettel, harmonikára hajtom.

Beteszem a táska mélyére, ahol tuti nem veszi észre senki...és eddig még sosem vettem elő:-)

2015. szept. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Kommunikációt tanulok, nekünk azt mondták, hogy a tanárok nagy része észrevesszi, ha valaki puskázik, csak nálunk ez egy megtűrt dolog, van olyan ország, ahol ezért kicsapják az embert.

Például magyar tanáromnáál javítotani akart egy csaj az évvégi jegyén, és miután beadta a dolgozatot, mondta neki, hogy észrevette, hogy micsinál, de nem akart szólni. Nem nagyon emlékszem, hogy bárki valaha is lebukott volna puskázással az iskolai éveim alatt.

2015. szept. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Számolós dogánál a képleteket berakhatod a számológép tokjába, az elég könnyű.
2015. okt. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
44%

3-as nem tudom miért lett lepontozva, hülyeségnek hangozhat, de a puskaírás is egyfajta tanulás. Ahányszor magamnak készítettem puskát, mindig tudtam végül fejből, nem kellett használnom. :D

Amúgy: harmonika, ruhaujj, szoknya szélének a belseje, üdítős palack címkéje (bár középsuliban még eltetették velünk az innivalót, ez inkább egyetemen működik..), stb.

2015. okt. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, en rengeteget puskaztam (meg altalanosban elofordult az is hogy lebuktam), de olyan sose fordult elo, hogy ne kelljen hasznalnom. :D Lehet hogy mas meg is tanulja mire megirja, en nem. Viszont dolgozatiras kozben, amikor tenyleg csak felszemmel nezegettem le rola a kulcsszavakat, akkor tobb megmaradt az anyagbol, mint elotte az otthoni tanulas soran. Biztos az izgalom, meg a stressz amit a lebukasveszely-erzet okoz, az volt ilyen hatassal.

Na de hogy valaszoljak is a kerdesedre, en megtanultam hangyabetukkel olvashatoan irni. Minden osztalytarsam csak pislogott amikor megmutattam nekik ora elott a puskamat, hogy elkepeszto milyen pici es megis olvashato. :D

Ez az egyik dolog. Bar fosulin mivel tobb szaz oldalas anyagokbol vizsgaztunk, azt mar nem kezzel irtam, hanem kinyomtattam kicsiben, es harmonikara hajtogattam.


A hasznalat kulcsa pedig az hogy jo helyre kell ulni, ahol takarasban vagy elolrol es hatulrol is, tehat olyan kozeptajt a jo. (mivel elofordul hogy hatul all meg a tanar)

Olyan helyre kell tenni -legjobb ruhaba, zsebbe- hogy mindenkeppen keznel legyen pl. akkor is ha mindent el kell rakni az asztalrol, vagy kint kell hagyni a taskat.

Es meg az is fontos, hogy mivel az elovetele zorgessel jar, van egy jellegzetes hangja a papirnak, igy erdemes akkorra idoziteni, amikor pl. valaki kerdez valamit a tanartol, vagy elkezd kohogni, orrot fujni, stb. Ez elnyomja a hangjat, es ha meg mar eloszedted, csak arra kell figyelni, mikor kozeledik a tanar. Legyen idod mindig elotte eltuntetni.

2015. okt. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg az Éretlenek c. filmet.
2015. okt. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon pici papírra szoktam kulcsszavas puskát írni (olyan is van hogy csak "kiegészítésként" puskázok, mondjuk évszámokból amit amúgy lehetetlen lenne megtanulni) henger alakúra tekerem, és egy átlátszó műanyagból készült tollba becsúsztatom. Ha valami biztos akkor az az hogy a tanár nem fogja a tollad vizsgálgatni ;)
2015. okt. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Mindenképpen számítógépen írd, mert csak úgy olvasható. Én a tollbetétre ragasztottam rá a puskát. A tollamat egyszerű szétszedni, így ez mindig bevált. Amúgy mikor kémia dolgozatot írtunk, akkor VIDEÓZNI IS TUDTAM A TELEFONOMMAL órán!!! Nem vette észre a tanár. XD
2015. okt. 4. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!