Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit reagálnátok ha a 14 és...

Mit reagálnátok ha a 14 és fél éves lányotokról kiderülne hogy pénzért kínálja magát?

Figyelt kérdés
2015. okt. 11. 11:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
80%
Szerinted? :)
2015. okt. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
69%
Elkérném a bevételt...
2015. okt. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
80%

Az elég xar lenne.Hogy is kéne eljutni idáig?Unalom?

Kell a pénz új tablettára?Vagy mi?

Nem tudom.Összeverni az ügy minden résztvevőjét először is.Legalábbis a lányon kívül.

2015. okt. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
2015. okt. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Dragneel válasza:
24%
Elérhetőségek? :D
2015. okt. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
37%
Szerinted? Gondolj bele hogy mennyi betegséget kaphat el és ha a szülei megtudják akkor mégnagyobb bajba fog kerülni.
2015. okt. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
92%

Ez az amit nem tudok normálisan megválaszolni, mert ha ez kiderülne, akkor tuti hogy felmenne bennem a pumpa meg a vérnyomásom is rögtön 400 ra fog felugrani és akkor dühömben a lányomat a hajánál rángatva vinném haza zárnám be a szobájába akár élete végéig is.

Persze nyilván ez nem lenne megoldás, hanem valahogy megpróbálnék lehiggadni és számonkérni arról lehetőleg nyugodtan, higgadtan normális de határozott hangnemben hogy miért csinálja ezt, mire kell neki a pénz, és hogy egyáltalán hogy juthatott ilyen az eszébe. Még ha 18-20 vagy akár 30 éves lenne akkor is elítélném és hasonlót kérdeznék de ha 14 évesen tenné még jól meg is büntetném. Én ha akár ezen vagy akár megtudnám hogy kábítószerezik, akkor én tuti hogy kérnék külső segítséget, akár családsegítőt, akár pszichiátert vagy betenném valami intézetbe hogy kezeljék, mert ez már az a pont lenne ahol szülőként kudarcot vallottam és belátnám hogy rosszul neveltem a lányomat. Akkor magamra is haragudnék mert egy ilyen eset 98% ban a szülő hibája lenne hogy nem figyelt oda eléggé a gyerekére. Ha csak alkoholt inna vagy cigiznek az még megoldható probléma egy alapos fejmosással, de akkor is ha más felé fajulna főleg a viselkedése terén akkor is kérnék külső segítséget ha már minden kötél szakadna. De ameddig lehet magam oldanám meg ezt.


Nekem a lányom még csak 3 éves, remélem egy ideig nem kell ezen aggódjak hogy hülyeségbe fog keveredni, de mindenképp azon lennék hogy a nem jó dolgokat elkerülje. Ha már látom hogy elég érett ahhoz hogy felvilágosítást kapjon a szex témával kapcsolatban akkor időben megbeszélem ezt vele hogy mit hogyan stb... De az biztos hogy elején ameddig nem muszáj nem fogom tiltani semmitől mert azzal lehet a legtöbbet ártani.

2015. okt. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
83%
A k..válkodást amúgy is elítélik, megvetik, legyen az érintett nő 20-30éves. Szerinted egy gyereknél? A szülőknek ez kín.
2015. okt. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
70%
A következő 4 évet magántanulóként töltené a szobájában, és heti 7 nap pszichológus járna hozzá, hogy esélyt adjunk egy normális életre.
2015. okt. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
72%
Mélységesen elszomorodnék és csalódnék a férjemben és magamban, hogy csak így sikerült őt "nevelni". Mert ennek az az oka, hogy szar nevelést kapott/ nem is kapott.
2015. okt. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!