Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Mit gondoltok a...

Future psychologist kérdése:

Kamaszok! Mit gondoltok a serdülőkori barátságokról? Hogyan befolyásolnak a barátaitok, amikor bulizni mentek (pl. alkohol, cigi, drog)? És a hétköznapok során érzitek, hogy hatással vannak rátok?

Figyelt kérdés

2015. nov. 15. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Azt, hogy a többségük sajnos valószínűleg nem életreszóló, de azért az emlékek örökre megmaradnak.

2. Nem visznek bele semmi olyanba, amit nem akarok.

3. Erre szerintem nehéz mit válaszolni, mivel nem érzem, de biztos, hogy hatással vannak rám.

2015. nov. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nos, én úgy vagyok vele, hogy nem kell magam leinnom a sárga földig. Csak addig iszom, míg azt nem érzem, hogy nagyon jó lett a kedvem. Ott megállok, mert tudom ha tovább iszok, akkor nem lesz jó vége. cigi/drog ilyen téren nincsenek tapasztalataim, ugyanis egyik ismerősöm sem használ ilyeneket!


Hétköznapok során, pedig nem nagon érzem hatását. Havonta max 2 alkalommal 1 péntek este a barátokkal, éjfélre otthon vagyok, másnap délig alszok, szombaton kijózanodok, vasárnap tanulok és megy minden tovább.

2015. nov. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2015. nov. 15. 23:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten nyilván hatással vagyunk egymásra, minden ember akarva-akaratlanul összecsiszolódik a környezetével, de persze ettől még nem fogok semmi olyasmit kipróbálni mások kedvéért, amit én nem akarok, az igaz barátok pedig nem is erőlködnek, ha látják, hogy nem vagyok vevő valamire. Nem szeretném egy kalap alá venni az összes "serdülőkori barátságot", szóval ha így fogalmazunk, nem gondolok róluk semmit. Valamelyik őszinte és tartós, valamelyik nem.
2015. nov. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a tesók abba visznek bele amibe csak akarnak! :D ahogy én is őket. Ezért vagyunk spanok!!!
2015. nov. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!