Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, mit gondolnátok, ha a...

Szülők, mit gondolnátok, ha a gyereketek ilyen zenéket hallgatna?

Figyelt kérdés

Pl.: https://www.youtube.com/watch?v=0ZE1bmcWMUY

(Tegyük fel, hogy titeket nem zavarna vele, hanem fülessel hallgatná, szóval ezt most hagyjuk)

Lenne gondotok vele egy kamasz gyerek esetén? Tennétek különbséget nem szerint, pl lánynál furább?


2015. dec. 6. 02:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Tinédzser vagyok, nem szülő de ha lenne gyerekem nem zavarna,és nemtől függetlenül tolerálnám.Egyrészt mert nekem is ilyesmi a zenei stílusom,és egyébként sem szólnék bele hogy milyen zenét hallgat.
2015. dec. 6. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért, mit kéne szólni?


Én is hallgatok ilyent.


45N

2015. dec. 6. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna. Ő tudja mi tetszik.
2015. dec. 6. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Én 16 éves srác vagyok és tőlem nagyon távol áll ez a műfaj, de attól nem zavar ha valaki ilyet hallgat. Én a régebbi magyar számokat szeretem: Nehéz az iskolatáska meg ilyenek.
2015. dec. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

Szeretem a metált de ezt a sikítozós hörgős műfajt olyannak tartom, mint Justin Biebert vagy One Directiont.

Azt gondolnám, hogy nincs zenei ízlése szegénykémnek, de nem szólnék bele.

2015. dec. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem gondolnek semmit. Az o dolga,hogy mit hallgat.
2015. dec. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Hát én ha szülô lennék,biztos nem szòlnék bele,hogy milyen zenét hallgat a gyerekem.Ez az ô dolga,teljesen normális és úgysem fogod tudni megvàltoztatni a vélemènyèt.Mindenkinek màs az ízlèse.Én is metàlos vagyok,màr elèg règóta,anyám csak annyit kér hogy ne halkgassam túl hangosan.Kb 11-12èves korom óta van ez

15/L

2015. dec. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Inkább az igazi, hangszeres zenét hallgassa mint a DJ-s marhaságokat. Nekemba Guns N' Roses a kedvencem. 16/F
2015. dec. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem lesz ettől sátánista, vagy bűnöző. Én is hallgattam metált, de a szövegre sose figyeltem, csak a zenére. Tehát ha a szövegben lenne olyan, az se zavarna. Amúgy még változhat az ízlése. Nálam pár év alatt lejátszódott a diszkó zene - ősmagyar zene - rock és metál - népzene teljes stílusváltás. (Vagyis ilyen sorrendben jöttek egymás után, amit egy adott időszakban hallgattam.)

Szóval nekem nem lenne vele gondom, furább lenne, ha a lányom Justin Biebert meg ilyesmiket hallgatna, de ha az tetszene neki, akkor se tudnék rajta változtatni. Valóban, lányoknál ritkább, akinek ez tetszik, de nem fura.

2015. dec. 7. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
mivel általában komolyzenét hallgat (mert hangszeren játszik) így eléggé meglepődnék ha ilyen zenét hallanék nála :D
2015. dec. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!