Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek jogosan van...

Szerintetek jogosan van "kiakadva"?

Figyelt kérdés

Nos.. Anyukám egyfolytában kiakad amikor fel jön a szobámba.

Es csak annyit vesz észre hogy jó pár darab pohár van az asztalomon, a kukám jóformán tele van, és azon is ki van akadva, hogy én minden hétvégén 10ora körül kerelek.

Most ürítette ki a kukámat, és a legalján volt egy hell energia ital. Erre is kiakadt, mondtam neki h nem én ittam, hanem unokatesóm, ami igaz is, nagy nehezen elhitte. Az tény, hogy nagyon ritkán iszok egy-egy bombát, vagy monstert,mivel szeretem, de egyben tudom is, hogy káros. Egyáltalán nem iszok sokat. (havonta kb 2-3)

Kávét nem fogyasztok, cigizni nem cigizek, alkoholt csak családi ünnepségeknél iszok, visszafogottan.


Szerintetek jogos a kiakadása?


2015. dec. 6. 10:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2015. dec. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

15/f


Kimaradt, bocsi.

2015. dec. 6. 10:51
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
Arra még nem gondoltál, hogy ha rendet raknál, és levinnéd a konyhába a koszos poharakat, megoldódna a helyzet? Meg a kukát is igazán üríthetnéd te. Nem egy nagy feladat. Szerintem jogosan akad ki. 18L
2015. dec. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Arról nem beszélve, ha magad üríted a szemetesedet, anyád nem fog tudni benne turkálni.
2015. dec. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Én nem takarítanék. Ha a szemét összeér a poharakkal csak elkezd majd zavarni... N31
2015. dec. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az nem akkora baj, hogy pár pohár az asztalodon marad, vagy hétvégén 10-kor kelsz, a te korosztályod általában nem este 8-9 körül fekszik le, érthető ha később keltek, főleg hétvégén, akkor nincs suli. Szerintem a szemetest te ürítsd ki, akkor nem fogja nézegetni mi volt benne. Az energiaital nem egészséges, jobb ha kerülöd ezeket az italokat is és nagyon helyesen teszed, hogy a többi káros dolgot sem fogyasztod, viszont én nem akadnék ki 2-3 energiaitalon havonta, de nem én vagyok az anyád :) Szerintem kicsit túlparázza a dolgokat.
2015. dec. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem jogos. Mas szülő örülne egy ilyen srácnak.
2015. dec. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Vannak olyan anyák is, akik egy darab szöszön kiakadnak, ha ott van a szőnyegen. Szerintem nem feltétlenül jogos, ha te a rendetlenségben érzed jól magad, akkor legyen. Ne nézegesse. Akkor ciki, ha barát/barátnő/unokatesód bemegy a szobádba. Akkor ugye meglátja a rendetlenséget. De egy teli kuka és pár koszos pohár (ha csak ennyi volt) még nem rendetlenség. Amúgy meg nem te parancsoltál rá, hogy vigye ki a szemetet, önként tette.

Én sem örülnék, ha energiaitalt inna a gyerekem, de akkor el kellene tiltanom a csokitól, gumicukortól, sőt a fehérkenyértől, sós ételektől meg minden boltban vett élelmiszertől, mert valahogy azok is egészségtelenek. Ha tényleg csak 2-3, az még belefér, igyekezz, hogy ennél több ne is legyen.

2015. dec. 7. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, értékeltem.


Még maximum a könyveim szoktak 2-3 kupacban lenni a székem körül, mivel ha reggel pakolok be suliba, akkor nekem így sokkal gyorsabb, és egyszerűbb, mint az íróasztalból ki-be rakosgatni.

2015. dec. 7. 20:01
 10/12 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném, hogy egyáltalán nincs zsúfoltság a szobámban, mivel a szobám egy viszonylag nagy terület, átlagos gyerekszobánál 2-3x nagyobb.
2015. dec. 7. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!