Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális, hogy anya megtiltja,...

Normális, hogy anya megtiltja, hogy ne járjak szegény lánnyal? 18F

Figyelt kérdés

Most nem dicsekedni akarok, de 18 évesen sok mindent megkaptam jogsi, kocsi ház stb..


Ezért anya (nincs apám) a főnök, mivel én úgy gondolom az ember alá van rendelve a szülőjének, és teljesíteni kell amit az édesanyja mond.



Anyának mondtam mit gondolsz erről arról a lányról, egyből szóba se jöhet, szülei munkanélküliek, nem akarnak dolgozni.

Anya íígy ítéli meg őket, dolgoznak-e ,milyen a jövedelmük, tepernek azért ,hogy jobb legyen.

Egy másik lányról is kérdeztem, ott is NE NE, hisz 15 éve felépítették a házukat, azóta be se festették, se kocsi se semmi.


Egy lánya igaz ,jól alakultak a dolgok, de anya eltiltott.

Stb


Én ezekre, mindig szoktam, mint a Star Warsban, IGENIS NAGYÚR, mint ,ha anya lenne Sith nagyúr.

Ha anyának megmondom, hogy miért gazdag lányt válasszak, egyből, azt akarod kisemmizzenek, meg úgy is csak a pénzedért szeretnének, nem tudnád megfogni a lányokat. Meg ha azt mondom nem tetszik, ezt igaz néha mondom egyből akkor mehetsz innen, egyedüli gyerek vagy, se testvéred, se unokatestvéred. Tied lesz minden. Nagyon kell vigyáznod magadra, mert szerencsés ember vagy. Később ,nők fognak megveszni érted, ha megtudják ki vagy, mennyi mindened van/lesz, mi lesz belőled. Hány fiatalnak van ez az, ami neked most megvan.


2015. dec. 6. 15:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%
Abberrált beteg állatok vagytok.. De úgy mind a ketten.. Igenis nagyúr.. Meg alárendelve az anyjának... Édes istenem.
2015. dec. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
16%
valamennyire egyet értek anyuddal, nem jó ha a két fél többet keres/elég nagy az a pénzbeli háttér amiben éltek/élnek
2015. dec. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
7%
Kicsit tulzas, de reszben van igaza... :/ :)
2015. dec. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
89%
Mondd meg anyádnak,ha nem lenne elég kisemmizhető szegény ember,akkor neked sem lenne 18 évesen saját lakásod.
2015. dec. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
65%

Nyugodjál bele, hogy majd anyukád kiválasztja neked a megfelelő feleséget. Némely társadalmi csoportoknál ez így megy.

Vagy fellázadsz, és akkor kezdhetsz a nulláról.

2015. dec. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%
Nézd meg Pink Floyd : THE WALL című filmjét és okulj belőle!
2015. dec. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
89%
Szépen visszaél anyád azzal, hogy lakást, kocsit ad neked. Cserébe semmi beleszólásod nem lehet a saját életedbe, mindenhez az engedélye kell, te meg gondolkodni se merj, mert anyád úgyis mindent jobban tud.
2015. dec. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
79%

Az én anyósom sose szeretett engem, mert szegény voltam. Nálunk is 20 évet várt a szülői ház arra, hogy legyen pénz bepucolni, tatarozni stb. Sose volt autója a szüleimnek, nem telt rá. De becsülettel éltek, nem tartoztak senkinek, se kocsiért, se házért, se másért nem lettek volna adósai sem egy "nagyúrnak" sem, még ha azok a szüleik is. Százszor értékesebb emberek sok vagyonosnál. Beteg dolog egy szülőnek megvenni a fiát.... Azén anyósom is ezt tette a saját fiával. Neki sem felelt meg egy lány se a fia mellé, mert nem ütötte meg a mércét. Hála Istennek az én férjem időbe rájött, hogy az ember szíve, lelke nem eladó... a szerelmet választotta, a vagyon helyett, az anyja meg ott maradt a "kincseivel". Én szegény családból jöttem, mégse a pénzért szerettem a férjem, sőt akkor szerettem meg igazán, mikor kilépett a nagy vagyonból. Nyelveket beszélek, van két diplomám és ma már két saját gyermekem mellett építettem fel olyan saját egzisztenciát és vagyont, amiről anyósom soha nem is álmodhatott. ha ilyen mércével mérünk ,egy senki áll szemben egy valakivel, ahol a valaki én vagyok, a senki ő, mert többszöröse a vagyonom az övének. De nálam nem ez a mérce, és ezt csak a szegény emberek tudják. Nem elfelejteni, hogy honnan jöttek és hogy egyek a sok közül, akik ugyanúgy a csupasz fenekükkel mennek el ebből a világból ahogy jöttek. És kincseket nem visznek magukkal.

Fiatal vagy még, de remélem rájössz, hogy az életben mik az igazán fontos dolgok. 18 évesen nem a kocsi és a ház, hanem legalább 2 nyelv felsőfokú ismerete, egy jó érettségi amivel elindulhatsz egy neves egyetemre, vagy egy jó szakma. 120-as IQ és 130 -as EQ. Fontos még, hogy ennyi idősen képes vagy-e önálló döntésekre, kellően határozott vagy-e, ami azért egy férfi fontos ismérve. 18 évesen akkor vagy valaki ha ezek megvannak. ha ez nincs, akkor bocsi de még semmit sem értél el, csak egy vagy a sok újgazdag ficsúr közül, akiből Dunát lehet rekeszteni.

2015. dec. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
24%
Kicsit durva, de van benne igazsàg sajnos. Tudod hàny nő megy manapsàg a pènzes pasikra, akinek màr mindenük megvan ès csak bele kell ülni a jòba? Ismerősömnel eljàtszottàk ezt, a csaj teljesen kisemmizte. Anyàd stílusa érdekes, de igaza van, ugyanis ha nagyjàból azonos anyagi helyzetű lànyt talàlsz, ott kisebb esèllyel lesz gond a pènzkèrdès, mìg ha nagy a különbsèg ott a pènzkèrdès gondok forràsa fog lenni.
2015. dec. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

ma 16:23

Ma már nem olyan egyszerű kisemmizni egyik felet sem. Létezik a magán vagyon és létezik a házassági szerződés.

2015. dec. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!