Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednéd így a fiadat?

Elengednéd így a fiadat?

Figyelt kérdés

Nyárról lenne szó. Kitalálta, hogy ő körbetekeri a Balatont 3-5 nap alatt. Ezzel nincs is semmi baj. De! Egyedül tenné. 17 éves lesz majd mikor megcsinálná a körbetekerést, amivel nincs baj, csak azzal, hogy EGYEDÜL tenné. Igazából hívta az ismerőseit, de ők még "gondolkodnak" rajta, de ő azt mondta úgy készül, hogy "egyedül" megy, aztán ha meg tart vele valaki, akkor az még jobb. Én egy kicsit féltem. Oké, hogy már majdnem felnőtt, de azért az egy dolog, hogy körbetekeri, de azért egyedül mégiscsak egy kicsit féltem, már csak azért is, mert mi van ha történik valami nagyobb baj?


17 éves lenne 1 hónap híján mikör körbetekerné a Balatont. Sosem bulizott/ivott/cigizett, csak ritkán járt el valahová is. Megbízható, de azért tartok attól, hogy történik vele valami...


Vélemény?


2015. dec. 17. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Az életkora és a tanulmányi eredménye nem védi meg azoktól, akik elkapják, agyonverik, kirabolják, és sorolhatnám. Esténként hol aludna? Hol enne? 5 napra való kaját cipelne a hátán vagy enne ahol épp ételt talál? Részleteket akarnék tudni és minden követ megmozgatnék, hogy találjak társakat mellé. Akárkit. Rokonok? Esetleg elfogadná, hogy ti, a családja vele tartsatok? Mennétek? Én mennék, ha nem tartaná cikinek. Inkább kitekerem a belem, de egyedül egy tinédzsert nem engednék el nyugodt szívvel a mai világban.
2015. dec. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igazából foglalna szállást magának éjszakára egy kisebb hotelben/szállodában. Nem, nem akar rokonokkal menni. Egy éve már nem jár velünk nyaralni, meg úgy igazából sehova sem.


Hotelben/szállodában/panzióban aludna. Vonattal menne/jönne...

2015. dec. 17. 21:47
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
egyedül nem engedném
2015. dec. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

unokatesóm megcsinálta a párával, mindketten járnak sportolni, de voltak pontok ahol nagyon kikészültek, fizikailag és lelkileg is

mondták hogy kaját se egyszerű vinni, többször szétáztak...

szóval egyedül nem engedném

de az még fél év addig lehet ő is talál valakit aki szívesen menne :)

2015. dec. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
egyedul nem engednélek el. addig még rengeteg ido van, majd találsz valakit.
2015. dec. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%
Egy ev mulva 18 lesz akkor mar ugyis azt csinal amit akar, en engednem, nem gyerek mar
2015. dec. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne menjen egyedül. Ha 30 éves lenne akkor se. Ez nem kor függvénye. Bármi történhet, nem árt ha van még ott pár ember egy bicilkitúrán. Ha más nincs, menj vele te.
2015. dec. 21. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Keress egy olyan kerékpáros társaságot akik rendszeresen szerveznek túrákat, biztos lesz Balaton körbetekerés is, menjen velük. Az indexen biztos van ilyen topik a fórumon, mert nekünk görkorisoknak is van, és vannak szervezett túráink.
2015. dec. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nem engedném.
2015. dec. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
49%
anya minek egetsz meg itt is?! ugy is elmegyek...
2015. dec. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!