Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti hogy viszonyulnátok...

Szülők! Ti hogy viszonyulnátok ehhez a kérdéshez?

Figyelt kérdés
18 éves egyetemista lány vagyok, jövő hónapban külföldre utaznánk egy hosszúhétvégére a szüleimmel. Én szeretném ha a barátom is velünk jönne ( 1 éve vagyunk együtt, ő fizetné a saját részét a szállásban meg mindenben) amikor mondtam ezt a szüleimnek, anyukám nagy nehezen belement, apukám viszont ellenzi, mert hogy akkor a barátommal kéne egy szobában aludnom, meg " ő nem akar egy idegent kerülgetni végig") találkoztak már a barátommal ezt hozzá kell tennem.
2016. febr. 17. 19:38
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
ez attól is függ, hogy mennyit van a barátod otthon (nálatok). mi egy év után simán mentünk a barátommal és a családommal közös nyaralásra, 18 évesen szintén, de a párom nagyon sokat volt nálunk már akkor is, heti 3-4 napot minimum.
2016. febr. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

Gondolom a külön szoba plusz költség lenne. Engem csak ez zavarna, ha nem tudnám kifizetni mondjuk. Egy szobában meg nyilván kínos lenne 4-en.

Ettől eltekintve még örülnék is, mert így a párommal mi is kettesben lehetnénk, a gyerek is jobban érezné magát a párjával ez természetes.

2016. febr. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%
Ha a gyerekem már 18éces nem csinÁlnék ebből problèmát.Nincs ebben semmi rossz..
2016. febr. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
23%
Először is elgondolkodnek, hogy a 18 éves, egyetemista lányom miért tartja magát kamasznak. Másodszor nem ertenem, hogy egy családi utazásra miért kellene a barátját hozni és azt se nagyon tudnám megerteni, hogy miért beszél előbb erről az egészről a pasijaval, a szülei helyett
2016. febr. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%

Valaki írta, hogy a külön szoba biztos több költség. Hát én alapból sem tudnám elképzelni, hogy egy 18 éves egyetemista a szüleivel egy szobában legyen ilyen esetben.

Ha 1 év együtt járás után is idegenként tekintenek a barátodra, akkor ott valami gond van. Szerintem még azt hiszik, hogy az ő pici szűz kislányuk vagy.

2016. febr. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Apukád azt hiszi h még szűz vagy?
2016. febr. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%

,,a 18 éves, egyetemista lányom miért tartja magát kamasznak"

kamasz = tinédzser. tinédzser = "teen" (10)es éveiben járó


,,egy családi utazásra miért kellene a barátját hozni"

Majd a férjnél is értetlenkedj pár sort. Egy év kevésnek hangozhat párkapcsolatban, de egyáltalán nem az!


,,miért beszél előbb erről az egészről a pasijaval, a szülei helyett"

Had beszélje meg a terveit, gondolatait, ötleteit a PÁRJÁVAL. Én sem anyuhoz meg apuhoz rohanok első körben, hanem a páromhoz. Egyébként is, nyilván azért fordult először a párjához, hogy letisztázzák, lenne - e kedve, pénze, és ideje erre az egészre. Előbb legyen ez a három dolog biztos a fiú részéről.


Aztán most értetlenkedj egy kicsit azért is, amiért 0% - ot kaptál.

2016. febr. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

"kamasz = tinédzser. tinédzser = "teen" (10)es éveiben járó "


18. Életévét betöltő, nagykorú személy. Nem kamasz.



"Majd a férjnél is értetlenkedj pár sort. Egy év kevésnek hangozhat párkapcsolatban, de egyáltalán nem az! "

A 18 éves 1 éves kapcsolata és a férj között van különbség, de ne zavarjon.



"Had beszélje meg a terveit, gondolatait, ötleteit a PÁRJÁVAL. Én sem anyuhoz meg apuhoz rohanok első körben, hanem a páromhoz. Egyébként is, nyilván azért fordult először a párjához, hogy letisztázzák, lenne - e kedve, pénze, és ideje erre az egészre. Előbb legyen ez a három dolog biztos a fiú részéről."


Miután CSALÁDI UTAZÁS és a barát, az nem család, evidens, hogy előbb a családdal beszél meg az épeszű ember. Vagy ezek szerint az is normális, ha majd haza állít, hogy ja, megbeszéltem a Pistivel, hogy ide költözik?


"Aztán most értetlenkedj egy kicsit azért is, amiért 0% - ot kaptál."

Nem ertetlenkedem, itt megszokott ez az értelmi színvonal, pláne hogy a valaszadok 90%a még valóban kamasz

2016. febr. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy meg csak halkan jegyzem meg, hogy a magyar nyelv a kamasz szót a serdülő korban lévőkre alkalmazza - egy 18 éves már nem serdülő, de biztos te jobban tudod. Plusz még egy aprosag: tudod a teenager angol szó, valóban tizenevest jelent, csak egy apróságot nem kellene elfelejteni: Angliában, az USAban a teenager nem nagykorú, leven ott 21 év a korhatar
2016. febr. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Miért kéne neked aludnod a barátoddal? Lehet úgy is aludni, hogy fiúk- lányok. Külön jó lenne, hogy apukád megismerje a barátod egy kicsit.
2016. febr. 20. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!