Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek menjek iskolába? 17/l

Szerintetek menjek iskolába? 17/l

Figyelt kérdés
11.es vagyok egy gimiben.Most mandula-,és torokgyulladásom van,emellé köhögök,és 38,5 a lázam.Voltam ma orvosnál délután,és mondta,hogy mandulakövem is van,szóval visszarendelt és ki kell venni a manduláimat.Ebben a tanévben 120 óra hiányzásom van,mert 4-szer műtöttek szeptember óta.Holnap elmenjek így,vagy ne?6 órám lesz.

2016. márc. 3. 18:13
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Ne menj.
2016. márc. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Ha beteg vagy, ne menj.
2016. márc. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
98%
Te érzed hogy mennyire vagy rosszul.
2016. márc. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ne menj!
2016. márc. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem menj, mivel fertőző beteg vagy. Az egy dolog, hogy te kihúzod, de másokat megfertőzhetsz.

Amúgy kitartást a mandulakivételhez. Mikor fiamnak volt mandulaműtétje, akkor volt egy 16 éves srác is a kórteremben, akinek kivették a manduláját. Nagyon szenvedett, 5 éjszakát volt bent.

2016. márc. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Kötelességed lenne otthon maradni, mert durván fertőzőképes vagy.

Lázas betegként amúgy sem jó ötlet menni.

120 óra sok, te tudod, mennyitől kell évet ismételned. De ha hozzáírnak még 6 órát, az nem sokat oszt/szoroz, de nem fertőzöl meg senkit és te se leszel rosszabbul.

Mert téged is befertőzhet még valaki - szintén - ütődött, aki betegen megy be, és ki tudja, mi bajod lesz még.

Rosszul végződhet, ne menj be.

2016. márc. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
250 órától kell évet ismételned. 120 óra még semmi.
2016. márc. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Maradj otthon. Betegen nem tudsz úgy tanulni, nehezebben gyógyulsz, mást is megfertőzöl... Már csak pár hónap és úgyis vége a tanévnek, nem valószínű, hogy összejönne a maximális hiányzások száma addig.
2016. márc. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Végül ma vissza kellett mennem az orvoshoz,mert még betegebb lettem(nem voltam suliban pénteken).Azt mondta,hogy nem érti ő sem,mert antibiotikumot szedek.Még szerdán vissza kell mennem,aztán csütörtökön már mehetek,ha minden igaz.
2016. márc. 7. 12:25
 10/10 anonim válasza:

én 400 órát hiányoztam és nem kellett évet ismételni

csak lazán

2016. márc. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!