Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen egy depressziós kamasz?...

Milyen egy depressziós kamasz? Aki nem csak 'divatból' csinálja, hanem tényleg gondok vannak benne rendesen? Létezik ilyen kamaszkorban?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 5. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem a többség nem divatból csinálja. (amúgy hogy kell divatból depressziósnak lenni??)

A legtöbb kamasznak van valami baja: úgy érzi kilóg a többiek közül, vagy nincsenek barátai, nincs pasija/csaja, úgy érzi nem fogadják el, nem jön ki a szüleivel, magányosnak érzi magát, keresi az élet értelmét stb.

Aki igazán depressziós, tehát beteg, annak meg vannak a maga tünetei, olvass utána!

2016. ápr. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

"divatból" -.-"

senki nem divatból depressziós.

2016. ápr. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Persze hogy létezik. Bárki lehet depressziós, kortól függetlenül. Nem tudom milyen az, ha valaki divatból csinálja, de szerintem ott is gondok vannak. Normális ember nem áll neki divatból depressziózni.
2016. ápr. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
43%
Létezik. 11 éves korom óta van major depresszióm, most vagyok 19, úgyhogy elég sokat tudnék mesélni. Mire vagy kíváncsi konkrétan? Kialakulás, tünetek, személyiség, vagy valami más? Mesélek szívesen. :)
2016. ápr. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elég érdekes fogalom a depresszió. Hajlamosak olyan esetekben használni amikor valakinek rossz kedve van. De ha valakinek okkal van, akkor az meg nem betegség ahogy sokan állítják.
2016. ápr. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!