Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ha a 14 éves lányom hetente...

Ha a 14 éves lányom hetente minimum 6 gyógyszert szed be fejfájásra, az soknak számít?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 16. 12:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
98%

Igen, nagyon sok.

Iszik elég folyadékot? Alszik eleget?

Van friss levegőn?

Sportol-mozog?

Ha ezek rendben vannak, akkor mindenképp orvoshoz vinném.

2016. ápr. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
98%
Igen. Hozzászokik a szervezete is ráadásul és nem fog hatni.
2016. ápr. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Igen,sportol,és sétálni is szokott. Minden rendben van vele.


Voltunk háziorvosnál,az csak annyit mondott,hogy sétáljon többet,és az orvosunkat nem is igazán érdekli... :(

2016. ápr. 16. 12:37
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha kell, válts orvost. Mi az, hogy nem érdekli??

Még az jut eszembe, hogy talán éri valami stressz az iskolában, vagy máshol, ami miatt nem szeret járni, és így reagálja le?

Menstruál már amúgy? A ciklushoz nincs köze?


Biztos hogy nem állnék meg, amíg kiderítem az okát, ennyi idősen egyáltalán nem kellene, hogy fájjon a feje.


Én elég fejfájós vagyok felnőttként, de ennyi idősen csak hírből ismertem a tablettákat.

2016. ápr. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
98%
nagyon sok.
2016. ápr. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
94%
En mindenkeppen elvinnem mas orvoshoz. Sajnos egy ismerosom lanyanal epp 14 evesen vettek eszre egy daganatot a fejeben. A tulzott fejfajasrol vettek eszre. :(
2016. ápr. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez túl sok. Én is fejfájós voltam, mondjuk nálam 16 évesen kezdődött. Engem sem vettek sokáig komolyan az orvosok. Végül sikerült elérnem, hogy beutaljanak a kórházba (2 évbe telt!!!), és sikerült kifogjak egy becsületes belgyógyászt, aki végre hitt nekem. Elküldött kivizsgálásokra. Végén kaptam két gyógyszert, amiket három hónapig kellett szedjem. Azóta nem nincs már ilyen problémám.

Mindenképpen járjatok utána, miért fáj ennyit a feje.

2016. ápr. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Első körben szemészet, a leggyakoribb ok a szemprobléma. A sógornőm lányának már megvolt az időpont a neurológiára LP-re, volt Ct, minden, nulla eredménnyel. Mondtam, hogy irány a szemészet, és megoldódott... Nem is értem, miért nem tartozik bele a fejfájós, migrénes protokollba a szemészet.
2016. ápr. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Még nem menstruál.


Már szemészeten voltunk,ott azt mondták,hogy minden rendben van a szemével.


Köszönöm szépen a válaszokat! :)

2016. ápr. 16. 14:18
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Sok is, meg nem is. 14 éves koromban derült ki, hogy migrénes vagyok. Ha előjön, csak gyógyszerekkel bírok élni.
2016. ápr. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!