Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák mit szólnátok hozzá...

Anyukák mit szólnátok hozzá ha a lányotok barátja megkérdezné hogy mehetnek-e együt fürdeni?

Figyelt kérdés
barátnőm 15/L én 17/F vagyok és 1 éve ismerüjük egymást és elváltak a szülei anyukájával él és az anyukája nagyon szeret engem és nagyon szeretem én is őt havonta egyszer találkozunk átlagosan a barátnőmmel mert az én anyukám nem enged el olyan könnyen és a barátnőmmel már fürödtünk együtt többször is, és lehet hogy ezt halloták is már (az anyukája meg a barátja) és hogy most úgy lesz hogy végre megint fogok tudni találkozni a barátnőmmel de most nem fogunk tudni olyan könnyne besúrranni a fürdőbe ha annyira akarunk együtt fürödni és nem akarok az anyukája elött besunnyogni nem lenne nekem jó érzés és szeretem is az anyukáját, tehát azon gondolkozom hogy megkérdezem tőle hogy fürödhetünk-e együtt a barátnőm azt mondja megne kérdezzem mert gondolom fél hogy nem tetszene neki de én kínézem belőle hogy lazán elengedne. ti mit tennétek?

2016. ápr. 26. 20:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell besunnyogni, fogod magad és a csajod után mész. Nem kell kérdezősködni, mert az nagyon gáz. Gondolom aludtatok már együtt, akkor nem mindegy, hogy együtt is fürdötök-e?
2016. ápr. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
62%
az a szülő aki annyira laza erkölcsű hogy megengedi hogy a 15 éves gyerekével aludj, abból se fog gondot csinálni ha vele is fürdesz.
2016. ápr. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%

Felesleges kérdezgetni, gáz szerintem.

Ha már együtt aludhattok, akkor gondolom tudja anyuka, hogy láttad már a lányát meztelenül, szóval nincs abban semmi, ha csak simán bemégy hozzá a fürdőbe.

2016. ápr. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
biztos? tuti? igen aludtunk együtt minden alkalommal mikor találkozunk együtt is alszunk . nem fog rosszat gondolni ha csak úgy bemegyek vele?
2016. ápr. 26. 20:57
 5/23 anonim ***** válasza:
94%

Valószínűleg köpni nyelni nem tudnèk a döbbenettől.

Nem kell ilyet szóba hozni. Ez kb úgy hangzik, hogy megdughatom a lányod.

2016. ápr. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
70%
nem kell megkérdezni, ez olyan természetes dolog.
2016. ápr. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem ne kérdezd meg. Csak simán menjetek be a fürdőbe ketten és fürödjetek.

Ha zavarja utólag majd ő fogja szóvá tenni. Fordítva hülyén venné ki magát.

Nekem a párom 35 éves nővére tette szóvá hogy milyen undorítóak vagyunk hogy együtt merünk zuhanyozni úgy hogy ott van ő meg a párom szülei a házban. Pedig mi 28 és 23 évesek vagyunk és 3 éve együtt. És tényleg csak zuhanyzunk olyankor semmi egyéb...

2016. ápr. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
84%
Mi együtt fürödtünk annak idején,de nem kérdeztünk semmit.Bementünk,együtt fürödtünk.Ha azt nem kérdezted meg hogy szexelhettek-e,akkor ezt se :D
2016. ápr. 27. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
90%
Nem kérdezném meg :D
2016. ápr. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
84%
Mi mindig együtt zuhanyzunk, ha együtt alszunk. Soha nem szólt bele anyám. Mondjuk engedélyt se kértünk soha.
2016. ápr. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!