Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egy 14,5 éves fiúnak 176...

Egy 14,5 éves fiúnak 176 cm-es magasság magasnak számít?

Figyelt kérdés
És milyennek számít hozzá 56 kg? Nahyon vékony, vagy még elfogadható?
2016. máj. 22. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
miért lenne ez extrém. ilyen tipus és ennyi. Tud rajta változtatni? szerintem nem, genetika.
2016. máj. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%
Á dehogy. Ez még bőven a törpenövés kategóriája.
2016. máj. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2: Azért nem. Az átlag felnőtt férfimagasság Magyarországon 176 cm.
2016. máj. 23. 06:37
 4/8 klopusz ***** válasza:

Számomra a 176 cm az "embermagasság" :) Persze, még fog pár centit nőni a fiad, de az a jó.

Az 56 kg lehet, hogy kevésnek számít, de mit vársz egy hosszú kezű-lábú kamasztól? Pár év alatt megerősödik, megférfiasodik.

2016. máj. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Teljesen jó magasság a 176 cm ennyi idősen. Viszont az 56 kg baromira kevés, nem ártana egy kis tömegnövelés.
2016. máj. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazából meglepődtem azon, aki azt írta, hogy elég alacsony a fiam. Az osztályában a legtőbb fiú 167-168 cm, vannak még ennél alacsonyabbak is. A súlyával nem tudok mit csinálni, nagyon jól eszik, valamint szinte minden nap elpusztít egy tábla Milkacsokit, de ledolgozza az összes elfogyasztott ételt, szabadidejében focizik (minden nap van edzése), parkour-ozik, görkorizik, biciklizik, fut, alig látom a szgép előtt. Amúgy csak kicsit aggódom érte, mert nem tűnik vészesen soványnak, sőt, még izom is van rajta, és nég csak 14, nem kell ennyi idősen 70 kilónak lennie. Köszönöm mégegyszer, ment mindenkinek a zöld kéz :))
2016. máj. 23. 15:01
 7/8 anonim ***** válasza:

A lenyeget leirtak elottem.

Ismerek egy fiut,aki kb 17 eves koraig hasonloan vekony volt,pedig rendesen evett es sportolt. Utana hirtelen elkezdett izmosodni,es most,20 evesen hihetetlenul jo teste van. Ugyhogy tovabbra is sportoljon csak a fiad,meglesz az eredmenye.:)

2016. máj. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én is ugyanekkora voltam 14 évesen, nőttem hozzá még 25-öt. Az 56 kiló az valóban nagyon kevés, egy 65 minimum kéne neki, de azon lehet segíteni.
2016. máj. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!