Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális ha 14 éves gyereket...

Normális ha 14 éves gyereket sehova nem enged az anyja?

Figyelt kérdés

Nem rólam van szó, osztálytársamról. Tök jó programokat szervezünk de sosem engedi el az anyja :/

Nem ilyen party meg alkoholos programok lennének csak egy egyszerű belvárosi séta (nem eldugott utcákban), esetleg valami normális kajáldában ennénk valamit. És nem este 11-kor hanem du 3-4kor.

Egyszer sikerült eljönnie velünk de ahhoz is az kellett hogy minden szülővel akinek a gyereke jön azzal beszélt telefonon hogy tényleg oda megyünk-e, de még ekkor is azt hitte hogy hazudunk ezért külön szülői kíséret kellett, fotós dokumentációval. De ez is csak egyszer volt és egy szülőt magunkkal kellet rángatni :/

Szerintetek ez nomális? 14 évesen már vagyunk annyira érettek (legalábbis mi) hogy fel tudjuk fogni melyik ember a normális és melyiket kerüljük el!

Mit lehetne az anyuka ellen tenni?



2016. máj. 23. 16:53
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Nyilvánvalóan nem normális, beteges. Az osztályfőnök beszéljen vele.
2016. máj. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%
Lehet, hogy nincs pénzük rá?
2016. máj. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem lehet, hogy volt már valami sara a haverodnak, ha ennyire nem bíznak benne?
2016. máj. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Az ilyen szülőknek nem kéne gyereket vállalniuk
2016. máj. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#2-esnek: Átlagos család teljesen. Meg nem is ilyen extrém drága helyre mennénk.


#3-asnak: Soha nem volt még semmi baj vele. Meg én nem úgy ismerem akit ha egyszer elengednek valahova akkor elmenne alkoholt fogyasztani, elmenne partyzni, esetleg becsajozna/bepasizna.

2016. máj. 23. 18:24
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

Nem, ez nem normális.

Nekem is volt régen ilyen osztálytársam akit soha sehová nem engedtek el a szülei. Neki barátja is úgy volt hogy a szülei nem tudtak róla... Sajnáltam is, aztán amikor egyetemre ment kicsit jobb lett a helyzet mert kollégista lett.

2016. máj. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%

Anyuka nem fogja fel hogy a gyereke felnő lassan, nem akarja, így próbálja visszatartani, hogy még maradjon gyerek, ott legyen mellette. Szerintem.

Ismerek én is ilyet, ez náluk úgy oldódott meg hogy a lánynak elege lett és végül már nem kért engedélyt otthon, hanem ment ha menni akart. Aztán ezzel felfogták hogy a gyerek már nem olyan kisgyerek többé akit irányítani lehet.

2016. máj. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
15%

Kérdező; akkor most "becsajozna vagy bepasizna"? Ahogy írod.


Fiú vagy lány végülis?


Lehet, hogy a haverok nem szimpatikusak.

2016. jún. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
34%
Nekem is van ilyen ismerősöm és ott pl az az oka, hogy az anyukát kiskorában mindenhova elengedték, mindent megengedtek neki, és ebből többször baj lett (nem tudom részletesen), és nem szeretné, ha gyerekekkel is ez történne+ amikor mindent megengedtek kiskorában a szülőnek, úgy érezte nem törődnek vele, ezt is el szeretné kerülni
2016. jún. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!