Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, ti mit tennétek ha...

Szülők, ti mit tennétek ha gyermeketeknek elvennétek a telefonját (büntetésből) de kiderül hogy titokban nyomkodja?

Figyelt kérdés

Szóval anya pénteken elvette a telefonomat és eldugta. Persze hogy én megtaláltam. Délelőtt dolgozik addig előveszem feltöltöm, mielőtt hazaér kikapcsolom és visszarakom a helyére. Mondtam anyának megcsinálom amit kér (bár eddig is ezt csináltam) és ha jó leszek visszakapom, de mivel ez zsarolás szeptemberig nem kapom vissza a telefont. Mamától kaptam a telefont szóval nem is mondhatom hogy anya kemény munkája van benne. (Telefonra gyűjtöttem de mama megelőzött :) )

Illetve elvette a zsebpénzem aminek a 3\4-e nagyszülők, keresztszülő, nagynéni "ajándéka" de mostmár másra gyűjtök nem költöttem sosem feleslegesen a pénzem. Amúgy azért vette el anyám a telefont mert a szemébe mondtam mit művelt velem, igaz adott enni, van ruhám, de sosem mondta hogy szeret, sosem ölelt meg, fontosabb neki a külső meg a pénz stb.

Szóval ti mit tennétek ha gyereketektől elvennétek a telefont de ő nyomkodná?

16L


2016. júl. 25. 08:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
9%
Eltenném úgy, hogyne találja meg. Megérdemelted a büntetést. 16 éves gyereket már nem kell puszilgatni és dajkálgatni.
2016. júl. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Akkor ezek szerint normális hogy egy anya sosem mondja a gyerekének hogy szereti..

30 négyzetméteres lakás nem tudja elrakni hogy ne találjam meg.

2016. júl. 25. 08:52
 3/21 anonim ***** válasza:
8%

Magammal vinném a telefont, amikor elindulok dolgozni. Úgy hiába keresnéd.

Szomorú, hogy nem jösztök ki, de a büntetés büntetés. Ha bármilyen okból kijátszaná a gyermekem, csak még jobban csalódnék.

2016. júl. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem igazad van. Az én tesóm 15 anya mindig mondja neki hogy szereti ilyenek, pedig hazufik visszabeszél, sunyít, rosszúl tanul. Engem meg emberszámba se vesz mert én vagyok a fiatalabb. Egy anya igazán megölelhetné legalább, de gondolom régebben se "dajkálta".
2016. júl. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
55%
Nem érdemelted meg hogy elvegye. Oda se.kellett volna adnod.
2016. júl. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Nem adtam neki oda. Kimentem a konyhába, az ágyon hagytam és elvette.

Illetve a legjobb barátnőmet letiltotta FBrol, felment az én adatlapomra a telefonomon keresztül és olyan is volt már hogy ìrt egy másik barátnőmnek szintén az én telefonomról (kb.1 éve másik telefon) hogy agybeteg vagyok, nevelőintézetbe megyek stb. a barátnőm meg elhitte..

2016. júl. 25. 09:40
 7/21 anonim ***** válasza:
76%
Nem gondolod hogy inkább anyádnak.lenne elmegyógyintézetben a helye?
2016. júl. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
De igen..nem ártana neki kezelés. De volt pszichológusnál (munkája miatt), csinált IQ teszteket, és magas az IQ-ja illetve teljesen rendben van a pszichológus szerint..
2016. júl. 25. 09:52
 9/21 anonim ***** válasza:
13%
Ebből is látszik hogy a pszichológia marhaság.
2016. júl. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
39%
Minden épeszű gyerek nyomkodja titokban a telefonját, ha a szülei munkában vannak. Ez kérdés? :D
2016. júl. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!