Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti beengednétek a budapesti...

Ti beengednétek a budapesti Árkádba a 13 éves lányotokat?

Figyelt kérdés
Van egy 13 éves lányom, megbízható gyerek, es 3-4 osztálytársnőjével szeretne bemenni. Ti elengednétek?
2016. okt. 26. 12:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%

??? Miért ne mehetne be egy bevàsàrlóközpontba?

Vagy az a kérdés a BE alatt,hogy pl nem pestről jönne?

Pontosìthatnàl.

2016. okt. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Atyaèg! 😂
2016. okt. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%

Nem értem a kérdést... Miért ne engedném el??

Valami fura szektához tartoztok, vagy miért merült fel egyáltalán, hogy ne engedd el?

2016. okt. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem messze lakunk pesttol, egy faluban.Es csak szimplan feltem, mert meg soha nem engedtuk el ilyen helyre egyedul es ezert kerdeztem SZULOK velemenyet!! koszonom az ertelmes valaszokat
2016. okt. 26. 12:31
 5/16 anonim ***** válasza:
97%

A nem messze mit jelent? Ismerős pesten?

Mert egy 2 óràs 6 àtszàllàsos útra,úgy hogy életében nem jàrta arra nem engedném el. De ha ismerős a terep többen mennénel, akkor nagyon alapos eligazìtàs( biztonsàgi szabàlyokból) elengedném.

2016. okt. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy írod, több lány megy együtt. Napközben, ha nem késő este jönnek haza, semmi baj nem lehet. Nyilván van telefonjuk, ha gond van, tudnak hívni (pl el van terelve a busz, nem jár a metro, így merre kell menni).

Kezd felnőni, kell, hogy hagyd önállósodni.

Egy 13 és 15 éves lány anyja

2016. okt. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elengedném.
2016. okt. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%
Jaj nekem anyám is ilyen volt, nem akart elengedni az Árkádba, pedig 30 perc az út és közvetlenül előtte tesz le a busz. Már akkor is nevetségesnek találtam, és most felnőtten méginkább annak tartom. Ráadásul már van mobilnet is, útvonaltervezővel, nem hiszem, hogy olyan nagy baj lenne.
2016. okt. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%
Bocs, de tényleg durva, hogy egy bevásárlóközpontba nem akarod elengedni a gyereked? Otthon is ketrecben tartod? Szerintem csak a mai szülők féltik ennyire túl a gyereket, minket anno engedtek mindenhova, mellesleg szerintem talpraesettebbek is a mai harmincasok, mint a mostani "fiatalok".
2016. okt. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
94%

Én 13 éves koromban rengeteget jöttem mentem Budapesten a nálam egy évvel idősebb barátnőm társaságában (mi akkor az agglomerációban laktunk, egy közeli kisvárosban, de a barátnőm pesti volt). Nem volt semmi gond, vigyáztunk magunkra.

Valószínűleg én is félteném az ennyi idős lányom, de hidd el, nem lesz semmi gond, többen mennek együtt, vigyáznak egymásra,

2016. okt. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!