Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek?! (bővebben lent,...

Mit tegyek?! (bővebben lent, fontos) help please

Figyelt kérdés

Azért írtam angolul,mert magyarul nem engedi,hogy beírjam a kèrdésbe;gogy segítsetek.Szóval...A családom háromnegyede meghalt.Van egy krónikus betegségem,ami egyre romlik,és gyógyíthatatlan,minden napomat befolyásolja,be vagyok "zárva" otthonra.Senki nem törődik velem szó szerint.A barátaim elhagytak,mert ők élik egészségesen a normális,megszokott életüket.Már semmi nem okoz örömet,nem is tudom mikor voltam utoljára boldog.Mit tegyek?

Ja,és annyi,hogy leírnátok nektek mi okoz örömet?Köszi!


2016. okt. 27. 02:45
 1/5 Snorri ***** válasza:
56%
Nekem a hitem, és a meditáció az igazi kapaszkodóm. Ezek igaziak, nem pedig illúzió...
2016. okt. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

Hány éves vagy? Gyerek v felnőtt?

Mozogni se tudsz v a fertőzésveszély miatt szorulsz a 4 fal közé?

Fiú v lány vagy?

Egyedül élsz v családtaggal? Van gondozód? Mit tudsz megcsinálni?

Szerintem társasági életre mindenkinek szüksége van, kérdés ez hogy valósítható meg.

Olvasás, kreatív foglalkozás, kötés, barkácsolás, varrás, sütés, főzés, kertészkedés, szobanövények, állattartás.

2016. okt. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Depis vagy! Keress elfoglaltságot, társaságot...


Nekem a kisfiam, a napsütés, az ősz csodás színei, egy nyugodtan elkortyolt kávé, egy jó film, egy finom vacsi, fél óra csak magamra, egy kis olvasgatás egy kád habos meleg vìzben, egy finom illatú gyertya, öszi dekoráció a lakásba, egy kiadós zumbaóra, zene, tánc, éneklés.... bármi apróság örömet tud okozni.


Próbáld nem a negatív oldaláról nézni a dolgokat. Nem írod mi a bajod, mennyire komoly, hogy bezárva élsz, hány éves vagy. Esetleg ismerkedj sorstársakkal, és a levegöre mindenképp jó lenne kijutni, akár csak egy sétára a há körül.

2016. okt. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért nem mehetsz ki a házból?
2016. okt. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Az olvasás elfeledteti velem, hogy milyen problémáim vannak, mintha maga a szereplő lennék. "Egy olvasó ezernyi életet megél, mielőtt meghal. Az az ember, aki nem olvas, csak egyet." :-)
2016. okt. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!