Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek mit kéne adnom...

Szerintetek mit kéne adnom édesanyámnak anyák napjára?

Figyelt kérdés

Én arra gondoltam,sütök neki sütit vasárnap reggel,mielőtt fölkelne.Vagy ez nem jó?Szerintetek?:D


12/L


2010. ápr. 29. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
36%

ez jó ötlet,csak attól függ milyen süti:D És akkor jó korán kell kelned,mert szerintem anyukád nem délig alszik:)Amugy az örök siker mindig a rajz:)sokkal többet ér mintha vennél neki egy drága ajándékot!És a süti is nagyon jó ötlet:D

13/L

2010. ápr. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bármit.

Én úgy jártam, hogy anyám utál. Nem csinálok neki ajándékot, mert neki nem kell. De nem tudom sajnálni.

2010. ápr. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%

Mért utál az anyud? (elöző kommentesnek mondom) Amúgy a süti jó ötlet.Én is lehet hogy kipróbálom :D Amugy én képeslapokat csinálok anyunak és a 2 mamámnak

L/12

2010. ápr. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én parfümöt vettem anyunak,mert épp elfogyott neki,és tudom,hogy nélküle nem szeret elmenni ithonról.:)

a süti nagyon jó ötlet.csak ügyesen:)

egyébként én általában virágot szoktam venni.

17L

2010. ápr. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2.

én úgy jártam, hogy én utálom anyámat

szal tőlem se kap semmit

2010. ápr. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!