Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek megengedjem, hogy...

Szerintetek megengedjem, hogy a 16 éves fiamnak a barátnője itt aludjon nálunk? Túl fiatalok? Tanácstalan vagyok!

Figyelt kérdés

Férjem azt mondja, hogy vesz egy doboz óvszert, ,,ozt hajrá'', de én még félek... Lehet, hogy nem akarnak sz*xelni, lehet hogy igen. Vagy csak én vagyok túl parás... Ismerem a lányt, kedves meg minden. A fiam pedig halál szerelmes belé :) Ma kérdezte, mondtam neki, hogy alszok rá egyet.


40/Anya



2016. dec. 1. 17:54
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
71%
Szerintem engedd meg, 16 évesen már rég nem kisfiú. A lány szülei mit szólnak amúgy?
2016. dec. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
A lánynak csak anyukája van, apukája lelépett.
2016. dec. 1. 18:01
 3/28 Shai-Hulud ***** válasza:
35%

@1

Gondolom a lány papája is vesz egy doboz óvszert. :-DDD Vagy egy láncfűrészt...

2016. dec. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
74%

Régen az volt a szokás amikor a legény a leánynál aludt, egy ágyban aludtak, de a szülők bevarrták nyakig egy zsákba a legényt hozzá az ágyhoz. Reggel a ház ura ment ébreszteni a gerlepárt és fejszével vágta le a zsinórt a zsákról. Ha nem volt sértetlen a zsák, akkor nem a zsinórt vágták le :)


De komolyan. Ez a lány apjának a dolga, ha ők engedik, akkor a fiúval le kell ülni egy méhecskésnél lényegesen komolyabb beszélgetésre. Ha nem is akarnak szexelni csak intimitásban lenni, akkor sem árt ha a fiad tudja, hogy felelősséget kell vállalnia.

2016. dec. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
34%

16 éves fiú már nem túl fiatal és nem is szűz.

Már a lány sem.


Mivel fiam van, aki maximálisan ki van oktatva a védekezés minden formájáról, én felőlem nyugodtan itt töltheti az éjszakát az aktuális csaj.

(Nem tudom mit tennék, ha lányom lenne, bele sem tudom élni magam. Gondolom nem lenne ilyen egyszerű.)

2016. dec. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
55%
2 evvel vagyok idosebb, es nem soka osszekoltozok a baratommal. Csak gondolj bele. En ugyan lany vagyok, de 15 eves korom ota elek szexualis eletet, es nem gondolom, hogy barmi hatranyom szarmazna belole, vagy kevesebbet ernek ezaltal, rosszabb ember lennek. A tinedzserkori szexualitas resze az egeszseges lelki fejlodesnek. Anno ennyi idosen mar az x. gyereket szultek a lanyok. Nagyanyaink idejeben is szexeltek, csak nagyon titkolni kellett, nem volt vedekezes, ezert ha becsuszott a terhesseg, akkor gyorsan osszehazasodtak. Nem uj keletu dolog ez.
2016. dec. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
59%
5-ös vagyok, azt kihagytam, hogy ne ringasd magad hiú ábrándokba, fognak szexelni! :)
2016. dec. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
21%
Én nem engedném, 16 évesen még ne játsszon felnőttest az együttalvással, nem neki való még.
2016. dec. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
68%
ja hatos, csakhogy nagyanyáink idejében 16 évesen már saját háztartást vezettek és önmagukat tartották el...a mostani 16 évesek is ezt teszik? Ha nem, akkor felesleges nagyanyáinkkal példálózni.
2016. dec. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:
67%
Engedd meg neki
2016. dec. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!