Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti mit mondtok el a szüleitekn...

Ti mit mondtok el a szüleiteknek és mit nem? Miről tudnak, miről nem? Mennyire "ellenőriznek" titeket? Mennyire szoros a kapcsolatotok a kamaszkorban?

Figyelt kérdés
Szülők és gyerekek (főként 13-16 évesek) is írhatnak.
2016. dec. 3. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Soha nem titkoltam semmit, és sose hazudtam. Nyilván nem tárgyaltunk ki minden kis dolgot, de a legtöbb fontos információt megosztottam velük, és a mai napig ezt teszem.

20L

2016. dec. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
79%
Én a szüleimnem nem szoktam elmondani sok dolgot,mert nem bízom bennük. Csak egy oár dolgot, hogy azt higgyék mimdenrők tudnak.
2016. dec. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legnagyobb titkom az,hogy egyszer kavartam az egyik barátommal. Nem volt semmi egyéb,csak csókolóztunk. Egyébként tudnak mindenről,legyen szó jegyekről,bulikról vagy fiúkról. A fenti esetet sem tudom,hogy miért titkolom igazából. Akkor nem mondtam el,így utólag meg nem fogom bejelenteni a semmiből.

17L

2016. dec. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából mindent elmondok nekik, kivéve azt ha a párommal veszekszünk, mert akkor anyám azzal jön, hogy ugyse leszünk együtt és a barátom ki fog dobni. A jegyeimről tudnak, feleslegesnek tartom titkolni.

Amit nemtudnak az az hogy 1x csókolóztam a legjobb barátnőmmel, akit szinte lányukként szeretnek. Nem is tervezem elmondani, kicsit furcsán jönne ki ha csak ugy a semmiből közölném, hogy "anya 2 éve csókolóztam xy-nal részegen".

Nem ellenőrizgetnek, szeretik tudni kikkel megyek el, mikor és hova illetve, hogy mikor érek kb. haza. Ha esetleg nem ugy alakul ahogy megbeszéltük elvárják, hogy telefonáljak. (Ez nem mindig sikerül, ilyenkor jön a fejmosás :D) Normális kereteken belül bárhova elengednek.

18l

2016. dec. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
beszélgetésünk kb a Jó reggelt, Szia, Szia, Jóéjt-es szint. Nem a pszichiáterem nem kell ennek tudni semmiről.
2016. dec. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Nem tartom szűkségesnek hogy mindent megosszak velük.
2016. dec. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mindent amit fontosnak látok, családon belül nem nagyon vannak titkok, szerencsére gyerekkorukban ők is sokat buliztak és nem nagyon voltak "elnyomva", és hisznek a mondásban, hogy "A túl szigorú szülők tökéletes hazugokat nevelnek". 19f
2016. dec. 22. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!