Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért nem enged el?

Miért nem enged el?

Figyelt kérdés
Osztálytársam (lány) meghívott hozzájuk szilveszterezni. Meg is van beszélve, hogy nála aludnék és reggel jönnék haza. Anyukám (egyedül nevel) nem enged el mert: "Nem tudom mi lesz veled meg, hogy nem ismerem osztálytársaid szüleit meg biztos inni fogtok....stb. És miért nem enged el? 15/F (lassan 16)

2016. dec. 22. 23:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
"nem ismerem osztálytársaid szüleit meg biztos inni fogtok." ez az oka... Félt téged.Nem más miatt.Szerintem nem ciki szólni a lánynak,hogy a szüleitek beszéljenek egymással... akkor talán elenged.
2016. dec. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
De akkor is....régebben a jegyeimre fogta most meg erre....
2016. dec. 23. 01:18
 3/20 Carragher_x ***** válasza:
82%
Sok szülőnek nehéz kiengednie a gyerekét a kisgyermek státuszból.
2016. dec. 23. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
54%
Túlfélt, ennyi! Ennek semmi de semmi más egyéb oka nincsen. Rosszul teszi, de ha szétnézek a világban valahol értem őt.
2016. dec. 23. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
47%
Én pont emiatt a féltés miatt fogom itt rendezni a hatalmas szilveszteri partikat a gyerekeimnek. Nem hiába vettünk hatalmas óriási házat... Más gyerek szemében mi vagyunk a ,,jó fej" szülők de az igazság az hogy annyira féltjük őket hogy inkább próbálunk kompromisszumok árán egy őszinte kapcsolatot kialakítani mint hogy egyszer azzal állítson haza valamelyik hogy terhes... Egyébként mi szóltunk a szülőknek hogy úgy engedjék el a gyerekeket h fognak ám alkoholt fogyasztani de a tudtuk nélkül felöntjük a pezsgő 2/3-át gyerekpezsgővel meg eleve kész boroskóla lesz kb 3cl borral 2dl kólával és MINDENRŐL be fogunk ám titokban számolni ahogyan eddig tettünk... szerencsére tavaly is nagyon jól sikerült. A kedvencem az volt hogy az egyik kislány eljátszotta hogy berúgott a 100%-ig gyerekpezsgőtől... :D
2016. dec. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Carragher_x ***** válasza:
91%

"MINDENRŐL be fogunk ám titokban számolni"

Ez valóban roppant őszinte kapcsolat a gyerekekkel szemben:)

2016. dec. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Meg még azt is mondja, hogy kicsi vagyok nem illenék oda meg, hogy mi lesz ha lánnyal oda kerültök, hogy.....
2016. dec. 23. 15:09
 8/20 anonim ***** válasza:
12%
a mi gyerekeinkkel vagyok őszinte nem másokkal... és igen is inkább legyen felettük egy kontroll mintsem bedrogozzanak valahol. máshova se merem őket engedni más szülőhöz mert két lányom van és elég egy rámenősebb rosszfiú aki 2 perc alatt kint egy bokor árnyékában is ledumálhatja bármelyik bugyiját... nálunk kamera van amire mindig fel is hívom mindenki figyelmét így meg sem próbálják egymást taperolni meg bújkálva nyulkálni egymáshoz... bulizni jönnek nem bordélyba. ennek ellenére nagyon jól érezte mindenki magátm ha nem így lenne nem jönnének megint (volt aki 2 hónnappal ez előtt külön kérlelt h rendezzünk megint szilveszterre bulit)
2016. dec. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
65%
Vegyél egy csomag óvszert, így látni fogja anyukád hogy nem vagy hülyegyerek, és az őszinteségedet is értékelni fogja.
2016. dec. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Carragher_x ***** válasza:
74%
8-as! Szóval a bizalom is töretlen...:D:D
2016. dec. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!