Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szoktatok a gyereketek holmija...

Szoktatok a gyereketek holmijai között kutakodni?

Figyelt kérdés
2017. jan. 13. 23:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
Dehogy!
2017. jan. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
Nem....
2017. jan. 14. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Anyám megtette mikor 16 voltam és elolvasta a naplómat, 30 évesen még mindig haragszom ha eszembe jut.
2017. jan. 14. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
28%
A naplóírásnak általában ez a következménye.
2017. jan. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
93%
Ha nekiállsz, megsértődik. Rossz esetben otthagy, elmegy és vissza se néz, vagy hasonlót csinál.
2017. jan. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
64%
Ha valaki a gyereke cuccai közt kutakodik annak talán oka van.
2017. jan. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
64%
csak ha nagyon muszáj
2017. jan. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Naplóírásnak nem ez a vége ha az ember amúgy foglalkozik a gyerekével vagy legalább megkérdezi fényévente hogy milyen napja volt, ha van közöttük kapcsolat, akkor nem kell kutakodni utána. Kivéve ha anyuka ezeket nem csinálja, mert egy barom.
2017. jan. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
88%

Anyám megmondta hogy nem teszi, bízik bennem mert eddig mindent elmondtam amiről úgy éreztem tudnia kéne, mondjuk ő általában nem a kiakadós fajta ilyen helyzetben, volt hogy előálltam hogy elszakadt a gumi és kéne esemény utáni, szemrebbenés nélkül kereste mi ilyenkor a teendő, 2 óra múlva ott volt a kezemben a tabletta és annyit mondott köszöni hogy szóltam, megesik az ilyen.

Amúgy általában a gyereknek oka van rá hogy rejteget valamit a szülőtől, pl az hogy egyszer elmondta és patália lett belőle így nem csoda ha titkolja.

2017. jan. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
100%
Mint tinédzser gyerek (17/L) mondom h ne, lehet olyat találsz amitol panikolnal, mondjuk valami pias üveg vagy cigi,de ha ezeket nem tudod róla akkor valószínűleg nem vagytok túl közel egymáshoz. Ha pedig te nem úgy nevelted a kesobbiekben úgyis letesz az ilyesmi dolgokról. Ha lánynal esetleg gumi után kutakodnal...Nos ha egyszer megtörtént akkor max a védekezésről tudsz vele beszélgetni..Vagy nem tudom mi után lehet kutakodni, de semmiképp nem sem ajánlom.
2017. jan. 17. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!