Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák, ti hogy kezelitek a...

Anyukák, ti hogy kezelitek a helyzetet, ha véletlenül rányittok a maszturbáló gyereketekre?

Figyelt kérdés
Történt már veletek ilyen?

2017. jan. 17. 08:04
 1/9 anonim válasza:
25%
Rám nyitott már az anyám, megnézte rendesen amit látott utána kiment
2017. jan. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Soha nem tortent ilyen.

13 es 17 evesek.


Elnezest kernek talan? Nem tudom.

2017. jan. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Nyitott már rám anya.

Utána se szó se beszéd a témáról, úgy viselkedett mintha semmit sem látott volna.

Persze nekem égett a fejem, napokig a szemébe sem tudtam nézni.

Idővel meg elkezdett halványulni az emlék.

Szerintem ez a legjobb, amit egy szülő tehet. Nem hozza fel a témát, és legközelebb kopog.

2017. jan. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Nem fordulhat ilyen elő, hiszen kopogás nélkül nem törünk rá senkire.
2017. jan. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

Sose történt még ilyen. Nem hiszem el, miért nem lehet ezt olyan időpontra tenni, amikor már mindenki alszik? :D Na meg nálunk alap a kopogás is.

20N

2017. jan. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Illik kopogni, mielőtt benyitsz más szobájába. Fürdőbe se mászkálunk be egymáshoz.

Teljesen mindegy, hogy mit csinál, akkor se illik rátörni az ajtót.


Én is elvárom, hogy tiszteletben tartsa a magánéletünket, és törje ránk a háló ajtaját, meg ne mászkáljon be, ha nem szükséges.


Aki elég nagy a maszturbáláshoz, az elég nagy ahhoz is, hogy egyedül rendet tartson. ;) Úgyhogy eleve nem mászkálok be a kamasz fiamhoz napi rendszerességgel.

2017. jan. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%
Anyám sose kapott rajta de mindig kopog és megvárja általában hogy visszaszóljak egy "igen?"-t vagy "gyere be"-t.
2017. jan. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem történt, de ha történne, az a legnormálisabb, ha gyorsan becsukja az ajtót, és soha többet nem lenne téma. Mintha semmi se történt volna.
2017. jan. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Úgy normális kezelni, mint Jim papája.
2017. jan. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!