Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha egy 10 éves lány festi a haját?

Figyelt kérdés
A negyedikes lányom osztálytársa festi a haját. A lányomnak nagyon tetszik, ő is szeretné kiharcolni magának. Alapból barna a haja, és szőkét szeretne. Nektek mi erről a véleményetek?
2017. febr. 8. 11:33
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
85%
Ekkora kislánynak nem való hajfesték. A szőke meg aztán főleg nem. Van fodrász rokonom. A gyerek szüleit minősítik, hogy engedik. Nameg az iskolát.
2017. febr. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
62%
Az a véleményem, hogy nem százas, aki erről kikéri vadidegenek véleményét. Ezt egyedül is el tudom dönteni, nem és kész.
2017. febr. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
85%
Normalis szulo es gyerek ilyet nem csinal.
2017. febr. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
87%
Az a véleményem, hogy semmiképpen nem engedném a lányomnak. És ha az egyik osztálytársát leküldi az anyja az utcára qrvának, akkor azt is le akarja utánozni a lányod? Csak 10 éves, hajszinezöt se engednék ilyen kislánynak, nemhogy leszívni világosabbra a haját.
2017. febr. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
79%
Nem engedném neki.
2017. febr. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
82%
8.os voltam amikor kikönyörögtem anyukámtól hajfestés közbe,hogy egy kis tincset fessen be nekem is. Másnap egyből behívta az igazgató,délután mehetett a sajátomhoz hasonló barna festéket venni,hogy eltüntesse azt a kicsi vöröses tincset.
2017. febr. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
72%

Normalis anyakent

1. nyilvan nem engednem mert meg kicsi ehhez

2. mivel a valaszt tudom, nem nyitnek elo kibeszelot felnott fejjel mas szulok rossz szokasairol mert nem az en dolgom.

2017. febr. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
58%

Alapból úgy vagyok vele, hogy ez csak haj. Le lehet növeszteni stb. Nem számít annyira mint pl egy tetoválás, ami megmarad az ember életének a végéig.


Viszont nem 10 éveseknek lett kitalálva a hajfestés.

Nem is értem, hogy egy iskola meg szülő, hogy engedhet ilyet meg.

Ha nekem lenne gyerekem 16 alatt biztos nem engedném meg neki(én is ennyi idősen kezdtem).


Ráadásul lehet nem is állna neki jól(nem csak most később se) egy szőke szín, hiába tetszik neki. Nekem is volt a sötétbarna hajam szőkére festve, amit akkor tök jónak éreztem, de most már inkább elborzadok rajta.

2017. febr. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
71%
Én nem engedném meg! Mások véleménye meg sose befolyásolna. Szerintem nem egészséges dolog ha egy 10 éves kislány festi a haját. Jó ,jó hogy haladni kell a korral, de azért ez már durva.
2017. febr. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
71%
Az h gáz. 10 évesen? Az édesanyjának nagy taps és gratula! Sztem ne engedd a lànyodnak, ennyi erővel mehet a műköröm, smink is, és kész is a r*b*nc palánta.
2017. febr. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!