Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire baj, hogy 16 évesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire baj, hogy 16 évesen még nem tudtam eldönteni, hogy a fiúkhoz vagy a lányokhoz vonzódok?

Figyelt kérdés
Erről már sokat beszéltem a barátnőmmel, szerinte ez normális, és nektek milyen?
2017. febr. 13. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Mitol lenne 'baj'? Hallottal mar a biszexualitasrol, ugye? Semmi szegyellnivalo nincs ezen, ilyen vagy te, fogadd el. Minel inkabb termeszetesnek veszed, a kornyezeted is annal jobban fogja fogadni, barmelyik nembol is valassz magadnak part.
2017. febr. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Egyáltalán nem baj, 16 évesen ez még alakulhat. De bármelyik nemhez is vonzódsz majd, teljesen rendben van.
2017. febr. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyosak vagytok.
2017. febr. 13. 22:16
 4/9 A kérdező kommentje:
Anyukámmal beszélgettem erről, de ő nem tartja helyesnek, hogy a lányok is tetszenek.
2017. febr. 13. 22:17
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Nincs helyes meg nem helyes. Az ember szexualis erdeklodese eleg koran kialakul, csak neha elnyomja magaban, neha a kornyezete nyomja el, neha meg annyira elnyomjak, hogy felnottkoraban jon ra, eddig miert nem tudott boldog lenni.
2017. febr. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Van aki később jön rá melyik nemhez vonzódik,ez normális. Valószínű te is csak későnérő vagy,hogy nem tudod eldönteni melyik "kategórába" tartozol. Egyébként itt egy rövid részlet egy melegséggel kapcsolatos honlapról,ajánlom mindenkinek aki hülyeségeket irkál:"1975-ben a homoszexualitás kikerült a pszichiátriai betegségeket felsoroló „Betegségek nemzetközi osztályozása” című, folyamatosan frissített kiadványból. A melegséget azóta a nemi orientáció egyik válfajának tekintik, nem pedig olyasvalaminek, amiből meg kellene próbálni „kigyógyítani” az érintetteket."

Akármelyik nemhez is vonzódz fogadd el,ezen úgysem lehet változtatni,csak elnyomni és hazudni saját magadnak is ami nem túl egézséges.Az utálkozókkal nem kell foglalkozni,aki szeret az elfogad majd úgy ahogy vagy. Viszont arra figyelj hogy amíg nem állsz készen "előbújni" csak olyanoknak mondd el akikben megbízol.Remélem tudtam segíteni :)

2017. febr. 23. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
simán lehet h bi vagy.
2017. febr. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 Olvass nyugodtan kutatásokat. ;) De megsúgom, hogy neten nincsenek fent, mint a legtöbb érdembeli kutatási eredmény.
2017. febr. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A legtöbb komoly journal neten is megvásárolható, nekem te ne hazudj. Szóval hivatkoztál valami el nem érhető, el nem olvasható kutatásra, ami valószínűleg nem is létezik. Feltételezem valláskárosult vagy, ugye?
2017. febr. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!