Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok ti mennyit beszéltek...

Kamaszok ti mennyit beszéltek naponta az interneten?

Figyelt kérdés
Sokat szoktatok chatelni messengeren? Kb. Mennyi emberrel? Meddig bírnátok ki chat nélkül?

2017. márc. 31. 20:22
 1/5 anonim válasza:
Szoktam beszélni kb 1 2 emberrel per nap. Meddig bírnám chatelés nélkül? Én játékban szoktam többet a messenger en kevesebbet kb 5 napig bírnám internet nélkül
2017. ápr. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Órákat, nagyon sok emberrel igazából, talán már túl gyakori is, szélsőséges eset vagyok. Szerintem pár napig kibírnám azért, mert többnyire élőben is tudok beszélni azokkal, akikkel chaten teszem.


20F

2017. ápr. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 eeeerrriik válasza:
en kb 5 percenként ránézek telomra, messengeren kb 20 emberrel, egy órat max
2017. ápr. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Három emberrel szoktam rendszeresen napi szinten csetelni (nem, nem kérek bocsánatot, hogy így írom), de velük sem kifejezetten sokat, plusz apuval küldözgetjük egymásnak a vicces videókat. Tapasztalatból mondom, akár hetekig kibírom internet nélkül, főleg ha van elfoglaltságom.
2017. ápr. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sokat, és kb max 5 emberrel, részben azért, mert messze laknak, részben meg azért, mert olcsóbb, mint felhívni egynást. és mivel tudom, hogy osztálytársaimról van szó és max 2 nap múlva úgy is találkozunk sokáig kiibírnám
2017. ápr. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!