Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Mit szólnátok hozzá...

Szülők! Mit szólnátok hozzá ha a 17 éves fiatoknál szinte minden délután ott lenne a legjobb lány barátnője?

Figyelt kérdés
Délután, 6 óráig kb. Tanulmányi eredmény nem romlik.
2017. ápr. 25. 20:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
amíg jól tanul és estére nem marad ki miért szólnék bele? addig jó míg otthon vannak szem előtt..
2017. ápr. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Amíg nem megy a tanulás rovására nyugodtan jöjjön. De azért mondanám neki finoman hogy nem szeretnék véletlenül se nagymama lenni. Oké hogy barátnő és nem a párja de lehet hogy kialakulóban van köztük valami , ezt nem tudhatod. És inkább otthon legyenek mint csavarogjanak valamerre , így felügyelet alatt vannak.
2017. ápr. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem egy 17 eves fiut nem kell mar annyira gyerekkent kezelni, foleg ha amugy normalissan viselkedik, tanul stbstb.

Bocsi de nem ertem ez miert fordul meg egyaltalan a fejedbe hogy ezzel valami baj van?

2017. ápr. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Meg sem fordult a fejemben, hogy nagymama legyek.

Több mint egy éve legjobb barátok,semmi több. Én is nagyon kedvelem a lányt.

2017. ápr. 25. 21:02
 5/12 A kérdező kommentje:
Csak annyi, hogy nálunk vannak, a lánynál alig. És hogy ti milyen szemmel néznetek ezt.
2017. ápr. 25. 21:13
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Ha neked ez nem teher hogy vendegul latod mindennap mert gondolom azert eszik iszik is ott neha . Akkor semmi baj nincs vele . Biztos megvan az oka amiert mindig a lany megy hozzatok .
2017. ápr. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%

kérdező, lehet, hogy a lány szülei olyanok, hogy hangot adnak a nemtetszésüknek, hogyha ott a fiad. Lehet, h a lány nem érzi jól magát otthon? vagy a fiad nem érzi jól magát náluk?


ha a lány mindig ott van, akkor jól érzi magát, és a fiad is jól érzi magát vele.


én egyáltalán nem bánnám ezt. most az a kaja, amit megeszik pluzban, nem nagy anyagi teher, gondolom...előttem is írták, jobban örülök, ha látom, mit csinálnak, mintha mindenféle gyanús helyre mászkálnának el.

2017. ápr. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Igen. Igazad van. Fiammal beszéltem. Ő is mondhatni nagyon jó viszonyban a lány szüleivel is, csak kényelmetlenül érzik magukat ott.

De akkor látom ti sem csináltok belőle nagy ügyet.

Köszi a válaszokat

2017. ápr. 25. 23:23
 9/12 anonim ***** válasza:
lehet hogy ott rájuk törnek ugymond, itt meg ketten lehetnek, nyugodt környezetben. nem úgy mondom hogy együtt vannak, hanem bizalmas a légkör
2017. ápr. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Örülnék neki.... Valakinek még 19 éves korában sem volt senkije, haveri szinten sem.
2017. ápr. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!