Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nem szoktatok kiakadni, mikor...

Nem szoktatok kiakadni, mikor olvassátok a tizenévesek teherhes lehet-e kérdéseit?

Figyelt kérdés

Konkrétan arra gondolok, hogy nem megy fel a pumpa, mikor arra gondoltok, hogy ahány ilyen kérdés van, még az is lehet, hogy hiába világosítja fel az ember tisztességesen a gyerekét, ha egy ilyen kis kangörcsös tizenéves odanyomkodja, meg kicsit benyomkodja a farkát meg megmagyarázza, hogy majd ő igenis ki tudja húzni?


Én ettől teljesen kiakadok, ahányszor látom. Komolyan azon szoktam imádkozni, hogy valami olyan srácot szedjen össze, aki legalább pár évvel idősebb nála, mert ezek a 16-17 évesek az egy dolog, hogy hülyék is, de ebben a korban még úgy be vannak gőzölve, hogy ha p1nät látnak mennek előre, mint a sebesvonat, aztán az isten óvjon egy befolyásolható lányt a "tapasztalataiktól" mikor mindkettő meztelen...


2017. máj. 2. 22:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
66%
Nyugi, ezeknek a többsége kamu. :)
2017. máj. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
81%

;) pont a minap jutott ugyan ez az eszembe.

De abban bízom h a lányom is lesz majd annyira értelmes mikor oda kerül, mint én voltam és a húgom.

Csak remélhetem persze....de bíznom kell a nevelésemben.

2017. máj. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
43%

Az szomorít el, hogy ezek a gyereklányok ilyen fiatalon veszítik el a szüzességüket. Felvilágosítást a többségük az iskolából és az internetről szerez, nincsenek tisztában a saját testük működésével. Sorolhatnám még.

Sajnos nem minden kérdés kamu. A mai fiúk pedig inkább lányok, mint fiúk.

2017. máj. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
13%
Nem ,mert fele kamu másik fele kamasz, es az a dolgunk h segítsünk
2017. máj. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
84%
Túl öreg vagyok ahhoz, hogy kiakadjak. Tisztában vagyok vele, hogy sokszáz éve is voltak 8 éves terhesek, hát még tinik. Tény, hogy roppant felelőtlenek tudnak lenni. Az durvább, amikor egy huszonéves hisz a srácnak, hogy ő majd kihúzza és tuti nem lehet terhes... Jaj. Azért informáltabb is lehetne addigra, persze jó lenne, ha minden 12 éves lánynak lenne fogalma a dolgokról. De nem mindenki kapja meg a szükséges infókat. Engem soha senki nem világosított fel semmiről, szerencsére én előbb olvasok, aztán fiúzok s egészséges paranoiám van. De egy tipikus tini nem annyira intellektuális és sokkalta szexéhesebb, mint én voltam. Szomorú, egy tinikorban érthető naivitás, pech, természetes vágy miatt eléggé el lehet tolni az életet...
2017. máj. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
83%

Ezért ennél több kell ahhoz, hogy kiakadjak :D én felnőtt létemre megtanultam, hogy a saját életemmel foglalkozzak, és ne idegesítsem magam felesleges dolgokon. Az én életem nem lesz se több, se kevesebb, ha valaki 16 évesen azon izgul, hogy terhes-e.

Ha majd az én lányom izgul ezen 16 évesen, akkor majd kiakadok, de addig is nyugi van a bugyiban.

2017. máj. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
56%
De igen. De én inkàbb a lányokat tartom butának aki hagyja pedig tuti tudja hogy igy is lehet terhes. Ha lányom lenne tuti rlvinném fogamzásgátlót feliratni hogy ő gondoskodjon a védekezésről. A lànynak kell mindig nagyon észnél lenni mert ő szivja meg egy terhességgel. A legtöbb férfi nagyon könnyelműen áll a védekezéshez. 5 férfi volt az életemben, ebből 4 az első szex után kérdezte meg hogy "ugye szedsz fogamzásgátlót?" Pedig egyik se kanos fiúcska volt.
2017. máj. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
83%
De! És az a szomorú, hogy némelyik 20-21 éves, mégsincs fogalma róla, mit csinál. És sajnos nem mind kamu, ha van is köztük, hanem majdnem felnőttként tényleg ennyi eszük van.
2017. máj. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
89%

Amelyik nem kamu, ott nagyon keményen a szülők hibája, hogy így jár a gyerek. Legkisebb gyerekem 13 éves, 5.-ben volt valami felvilágosító óta a suliban, ahol kaptak valami füzetecskét is. Tény, hogy voltak benne "érdekes" fotók pl. nemi betegségekről, de nem vészesen durvák. Enyém gyereket nem viselte meg túlságosan, a felvilágosításon már rég túl voltunk az ő szintjén, viszont komolyan összevesztem egy csomó szülővel, akik totál kiakadtak rajta, hogy ezt miért kellett. A fiúk ott elökörködték, ahogy a lányom mesélte, pedig lehetett témát is választani, hogy miről szeretnének hallani részletesebben. A lányok kevesebben vannak az osztályban, így a fiúk nyertek, sajnos. A lányok speciel pont az intim higiéniáról szerettek volna bővebben hallani, de az persze lemaradt, már nem volt rá idő.

Az egyik legfelháborodottabb anyuka pont az volt, akinek a gyereke már egy évvel azelőtt részletes beszámolót tartott a többieknek arról, hogy mit látott, mikor kileste a szüleit akció közben.

Iszonyat, hogy mennyire tabu sokaknál a téma. Mintha valahol a középkorban élnének némelyek.

Azt hiszik, ha nem beszélnek róla, max. annyit, hogy "nem szabad", "még kicsi vagy ehhez", akkor a gyerek nem fog szexelni. Aztán ők lepődnek meg a legjobban...

2017. máj. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem a legborzasztóbb az egészben az, hogy a szülők elvárják, hogy a gyereket világosítsa fel valaki, akárki az iskola vagy valami, de ők persze nem tesznek semmit, aztán meg csak fel vannak háborodva.. De az is tragédia, hogy a felvilágosítást ilyen kiskamaszoknak együtt tartják, nem külön fiúknak és külön lányoknak. Nem akarok a koedukált iskolákról vitát nyitni, mert hátránya is bőven van a fiú és lányiskoláknak, de arra is réges rég rájöttek, hogy ha a nemek szétvannak választva, akkor jobban tudnak a tanulásra koncentrálni. Akkor mégis miért nem jut senkinek eszébe, hogy 11-13 éves gyerekek, akik hangosan nevetnek azon, hogy "hüvely" egyszerűen nem felvilágosíthatóak együtt tisztességesen. Lesznek elmaradt kérdések, mert a fiúk/lányok előtt nem kérdezi meg, menőzés idióta poénokkal a másik nem előtt.


De az én bajom is inkább az, hogy egy 16 éves lány még nagyon befolyásolható, naiv. Hiába világosítja fel a szülő, hiába minden, egy ennyi idős lány sokkal könnyebben hajlik a hülyeségre, bele lehet cukkolni, vagy magától érezheti úgy, hogy mások is így csinálják, na nem ár pont ő fog szólni egyszer hátha nem, vagy közben olyan természetesnek tűnik, vagy valami hülyeség miatt nem szól, hátha pont nem lesz baj vagy akármi. Nyilván nevelés kérdése is, de egy kamasznál sokszor nem csak azon múlik a pillanatnyi elmezavar. És a legnagyobb gond az, hogy a lány marad ott a következményekkel. Pont ezért a lányok felvilágosítására talán jobban ügyelnek a szülők, de így se eléggé, na de a fiúkéra még annyira se, mert minek? Vigyázz hogy ne csináld fel és kész. Nincs leültetve és megmondva neki, hogy fiam ilyet nem és kész. Szerintem sok anya nem is tudna a fiával ilyenekről beszélni, hogy bedugni egy kicsit meg mit tudom én. Ha meg hülye apja van, az meg képes és még adja alá a lovat is, hogy az a lényeg húzd ki időben...

2017. máj. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!