Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 15 éves lányom apakomplexusáva...

15 éves lányom apakomplexusával mit lehetne csinálni?

Figyelt kérdés

Egészen kicsi korában(7 éves lehetett) kezdődött az egész,szó szerint rajongott a nála 55 évvel idősebb színészért.Ez a rajongás,vagy nem is tudom ezt minek nevezzem a mai napig tart. Megvette több könyvét,van,hogy havonta jár a színész előadásaira. Több olyan férfiért rajong,az ő elmondása szerint tetszik neki,aki jó eséllyel a nagyapja is lehetne. Vezet naplót,amiben ezek a férfiak iránti érzéseit írja le,egyszer beleolvastam,és egy-kettő nagyon oda nem illő ábrándozását láttam. Mikor megkérdeztem,hogy mégis mi tetszik neki ezekben a férfiakban,azt mondta,az,hogy mellettük önmaga tud lenni.Valamint sokszor mondta már,hogy attól,hogy a testük megöregedett,'belülről' ugyan az az ember maradt.

Gondolom érthető okokból nem tetszik nekünk ez az egész,vajon van még ebből kiút?


2017. máj. 4. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Ez nagyon furcsa,de valahol meg ijesztő is. Nem lehet,hogy valamilyen atrocitás érte az idősekkel kapcsolatban,és amiatt alakult ez ki nála?

"egy-kettő nagyon oda nem illő ábrándozását"

Ez alatt mit értesz? Szexuális tartalmú ábrándozást?

2017. máj. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%

Hol az apa a képben?


Semmit nem tudsz tenni. Maximum pszichológushoz elviheted.

2017. máj. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen,valóban szexuális tartalmú gondolatok voltak. Az apjával 9 éves kora óta nem látták egymást,mert elváltunk és ő azóta külföldre költözött.
2017. máj. 4. 19:44
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb 11-14 éves korom között volt egy ilyen szakaszom. Nem a korombeli srácok tetszettek, hanem az idősebbek. Oda voltam a fogorvosért, tanárért, apukám munkatársáért, a szembeszomszéd "csak" 40 éves Gáborért és még sorolhatnám. Persze színészek és énekesek közül is az idősebbek tetszettek. A legszerelmesebb egy tanarba voltam. De rettenetesen szégyelltem és féltem, hogy kiderül. Egy nap azonban mar nem bírtam és anyukámnak el kellett mondanom. Ő volt az egyetlen, akiről feltételeztem, hogy nem mondja el senkinek. De féltem a reakciójától. Azt gondoltam, hogy rettenetesen leszid, de nem így történt. Azt mondta, hogy megért, szerinte a tiszteletet, azt, hogy okosabbak, és a segítségükért hálás vagyok, keverem össze a szerelemmel. Nagyon sokat beszélgettünk erről. Akkora kő azóta se esett le a szívemről. És habár anyukám a nevelesunkben sokszor hibázott, ezt a helyzetet remekül oldotta meg és örökké hálás leszek neki. Magatol elmúlt ez az egész őrület. Később egy korombeli fiúval jöttem össze, már házasok vagyunk és fiunk is született. Soha nem ért semmilyen zaklatás vagy ahogy az első írja atrocitás. Tény, hogy edesapamat nagyon szerettem és szeretem a mai napig, de nem betegesen és ő sem zaklatott vagy bántalmazott soha. Nem tudom,.hogy mi volt az oka ezeknek a furcsa plátói szerelmeknek, de nagyon nehéz időszak volt. Ha anyukámmal nem beszelhettem volna nyíltan, szerintem megőrültem volna. Emésztettem magam. Egyrészt odavoltam értük, másrészt tudtam, hogy nem helyes és titkolni kell. Én azt javaslom, hogy ne számonkérően és nem tetszésedet kimutatva beszélj erről a lanyoddal. Azzal csak azt ered el, hogy semmit nem fog mondani, egyre jobban be fog zárkózni és egyre jobban belelovalja magát ebbe az egészbe. Támasza legyél és ne ellensége. Beszélgess vele, de ne faggasd. Próbáld megérteni az érzéseit. El fog múlni. Nálam is elmúlt, boldog családanya vagyok és átlagos családban. Nah jó annyi defektem megmaradt, hogy Vikidál Gyulaert Koppány szerepében a mai napig odavagyok, de ez szerintem bocsánatot bűn.
2017. máj. 5. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez érdekes, lehet kinövi, egy 15 évesben tombolnak a hormonok, főleg ha megnézed a mai "fiúkat", a fullcappel, répanacival és köldökig kivágott pólóval meg tudom érteni ha nem ez az ő ízlése, Lehet majd kinől belőle, nekem is jöttek be jóval idősebb pasik 14-15 éves koromban, most 20 vagyok de még mindig (és szerintem sokunknak) tetszenek az idősebb sztárok, pl Tom Hiddleston is 36 éves mégis ahol elmegy visszhangzik ahogy a tinilányok bugyija a fülre hullik.
2017. máj. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Valamennyire normális, hogy a tinilányoknak tetszenek az idősebb fiúk. Amikor ennyi idős voltam, nekem is tetszettek mindenféle idősebb fiúk, férfiak (mondjuk azért nem a nagypapámmal egyidősek). Énekesek, színészek vagy csak úgy. Egyik évfolyamtársamnak is mindig az idősebbek tetszettek. Majd kinő belőle. Remélhetőleg.
2017. máj. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!