Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek egy 13-14 évesnek...

Szerintetek egy 13-14 évesnek mennyire valók az alien filmek? Az új részre ami most van moziban, elengednétek a gyereketeket?

Figyelt kérdés
2017. máj. 20. 09:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Igen de én is beülnék és megnézném :D
2017. máj. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
20%
Attól függ, hogy mennyire értelmes. Ha tudja, hogy ez nem a valóság. Meg aztán nem egy ovisról beszélünk, hanem egy 7.-9. osztályos kamaszról. Te nem voltál az ? Az Alien pedig nem egy hűde brutális horror, hogy ennyire félteni kelljen tőle a gyereket. Én 11 évesen láttam az 1984-ben készült részt. Egyedül a vége felé féltem, amikor a lény az űrhajóban volt potyautasként.
2017. máj. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
55%
En is kamaszkent lattam anno. Azota is az egyik kedvenc filmem:)
2017. máj. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
55%
Simán, semmi rettenetes nincs benne. Az új részt még nem láttam, arról nem tudok nyilatkozni, de a régiek egyáltalán nem félelmetesek. Engem sokáig tiltottak tőle meg rémisztgettek, hogy milyen félelmetes, aztán végül csak megnéztem, és így semmi. Szerintem inkább vicces volt.
2017. máj. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
67%
Én kicsi koromban, 5-7 évesen hetente néztem a szüleimmel és nem lettem lelkileg nyomoros, akkor maximum néha ijedtem meg és nem mertem egy párszor oda nézni, de 13-14 évesen már biztosan nem kell félteni, hogy talán túl korai. Én elengedném, ebben a korban már bőven érett mindenki lelkileg és szellemileg az effajta filmekhez.
2017. máj. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Az újak egytől-egyik fosok, nézze az eredetit, az még film volt.
2017. máj. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%
Itt kell megtudnom, hogy van új része, ami most megy a moziban???
2017. máj. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%

Holnap nézem meg az újat, ha gondolod, megírom akkor (is) a véleményem :D


Állítólag az új nagyon 18-as, van benne szexjelenet, folyik a vér mindenből... Na nem, mintha én erre kattannék, de ha már láttam az összes Alient és a Prometheust, akkor már ezt is megnézem.


A régiek:

1. Nem vészes, de ez horror. Ettől megijedhet, persze ha elég érett, akkor nézhető. Én ott lennék mellette, együtt néznénk.

2. Ez nem horror, hanem egy akciófilm szörnyekkel. Ebben nincs rémisztő dolog szerintem.

3. Kicsit fura a közeg. Egy férfibörtön, a nőktől elzárt férfiak furcsa perverzióiról is van benne szó. Hát, magyarázatra biztos szorul. Amúgy ez inkább egy börtön dráma horror elemekkel. Szintén nem vészes, csak szerintem furcsa lenne neki.

4. Katasztrófa :D nézhető amúgy, alig van benne valami horror. Rettenetes dialógusok, de szörny van benne. Szerintem ez a legrosszabb film az összes közül.

5. Prometheus: abszolút nézhető, én ajánlanám is akár, talán... Érdekes kérdéseket feszeget az emberiség eredetéről, istenhitről, a robotról, mint jelenségről, arról, hogy egy mesterséges intelligencia kepes-e érzelmeket kiépíteni, az ember mint alkotó lehet-e isten stb... Ebben nincs horror elem, bár van benne egy premier plan császármetszés. Ez a film a leginkább filozófiai az egész franchise-ban.


Mindent összevetve én az 1-en féltem a legjobban anno. 14 évesen láttam a 4-et, 17 évesen a többit. Remélem segítettem. :)

2017. máj. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
74%
13 evesen szerintem mar nem gaz, nem olyan brutal.. Persze nyilvan nem mimozalelkueknek valo. En nemhogy elengednem de siman en is mennek vele! :D
2017. máj. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
8-as köszi a részletes választ! Ha megnézted az újat, majd kiváncsian várom a véleményt
2017. máj. 21. 02:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!