Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek az rendben van,...

Szerintetek az rendben van, ha egy 12 éves fiú olysmint mind a az szüleinek, hogy hülye, meg köcsög?! Ez nem hiszem, hogy a kamaszkir számlájára írható. Vagy igen?

Figyelt kérdés

2017. jún. 6. 16:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
Egyáltalán nem. Én első 2 alkalommal szóban figyelmeztetném. 3.-ra már szappannal mosnám ki a száját amig nem fejezi be. De lehet hogy szájba is vàgnám a mocskos tiszteletlen beszédért
2017. jún. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%
Köcsög? A szülőjének? Egyáltalán nincs rendben, nem ahaverjaival beszél. És nem írható a kamaszkor számlájára sem. Én is voltam kamasz, nem is régen, de sosem szemtelenkedtem otthon.
2017. jún. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
31%
Az osztálytátsai számára írhato, ebben a korban egymást majmolják
2017. jún. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%

Ott bizony a szülők rontották el.


(Nekem pl a trágár a 2. anyanyelvem, de olyan 25 lehettem mikor a szüleim az első "hülyét" hallották tőlem, természetesen az sem nekik szólt)

2017. jún. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

A tesómról van szó. Én nem beszélek ìgy.

Anyu már szájba vágta és büntit is kapott, de nem nagyon használ. Nem tudja kezelni az indulatait.Én meg már unom a cirkuszt.

2017. jún. 6. 17:50
 6/17 anonim ***** válasza:
8%
Ahányszor köcsög meg hülye a száját el hagyja annyiszor szájba vágni és minden egyes alkalommal 10-et nadrágszíjjal a seggére vagy mogyoróvesszővel.
2017. jún. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Elvileg a gyerekbántalmazás büntetendő. A nadrágszìj azért durva. Anyuék nem vernek minket, csak nagyon ritkán csattan el egy-egy pofon.
2017. jún. 6. 18:13
 8/17 anonim ***** válasza:
48%
Egyáltalán nincs rendben ! Az sem, hogy sokan mindent a kamaszkor számlájára írnak és feladják. Egy neveletlen, pofátlan, elkényeztetett hülyegyerek ismérevei ezek. Ha lenne egy tisztességes apja, akkor nem merne ilyeneket mondani. Erre szokták mondani, hogy némely gyereknek igenis elkélne az atyai pofon. Biztos nem főzésre használnám a fakanalat, ha leköcsögözne.
2017. jún. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
52%
És az nem bántalmazás, amit az öcséd művel ? Dehogyisnem ! Verbálisan is lehet bántalmazni. A szép szó pedig nem minden gyereknél használ. Az öcséd a példa rá. Tudja, hogy nincs komoly következménye a tetteinek, ezért beszélhet bátran így a szüleitekkel. Én sem félnék pl egy szobafogságtól.
2017. jún. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
26%
Ha verni szokták a szüleid, nem csoda hogy köcsögnek hívja őket.
2017. jún. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!