Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 12 éves kamasz fiam van....

12 éves kamasz fiam van. Nektek milyen a kapcsolatotok az ilyen idős fiatokkal? Nekem nagyon hullámzó. Mindenki azt mondja, ez még rosszabb lesz.

Figyelt kérdés

Alapjában nagyon jó a kapcsolatunk, nem hazudik, sokmindent elmond, bizalnas kérdéseket tesz fel. De! Baromi szemtelen, egy pillanat alatt felkapja a vizet, egyik percben morog, utána sìr. Sokszor rosszkedvű és nagyon lusta. Nem lehet hozzá szólni, utána meg öleljem meg.

A lényeg, hogy egy pillanat alatt össze tudunk veszni és nagyon vissza kell fognom magam, hogy ne legyen nagyobb a vita.

Anyósom szerint ezeket a szemtelenségeket le kell nyelni, különben mindig vita lesz és megromlik a kapcsolatunk.

Nagyon nehéz....



2017. jún. 14. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Tipikus hormonzavaros kamasz viselkedés amit leírsz. Fiam nincs még de érdekelnek a tapasztalatok.
2017. jún. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

12 évesen​ pont ilyen volt a fiam. :)

Ne hagydszemtelenkni, mert az tényleg elharapózik. Nem kell lenyelni, el kell vele beszélgetni, hogy miért nem illik így viselkedni.

Azóta a fiam 14, elég szarkasztikus megjegyzései vannak, sajátos humora, és ezt sokszor az apja még úgy veszi, hogy szemtelen. Ők ketten néha összezördülnek, néha én is veszekszik vele, de szerintem ez még bőven normális.

Csak próbálgatja, meddig mehet el.

2017. jún. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

Én azt tudom leirni ,ami a családban volt.

Anyámnak a két öcsémmel nem volt jó kapcsolata. Szemtelen volt a kisebb,,hazudós a nagyobb. Anyunak azért eljárt a keze sokat régen,amiért rosszak voltak.

Aztán ott van nevelőanyám és a legkisebb öcsém. Ő sose hazudott,nagyon jó kapcsolatuk van. Most ballag 8-bol. Kitűnő tanuló,van már nyelvvizsgája,gimibe megy,tanul csomó plusz dolgot suli mellé. Két másik nyelv,sport,zene,volt három gelkészitö órán is,hogy bekerüljön a suliba,amit kinézett

2017. jún. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Tóth Péter Tamás ***** válasza:
58%
Nem szülő vagyok, de amikor 12 voltam, akkor nem volt túl jó kapcsolatom anyámmal. Viszont többé-kevésbé viselkedtem.
2017. jún. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
81%

Nekem 13 éves a fiam. A hangulathullámzás a hormonok miatt van.

A szemtelenkedést viszont ne tűrd el, mert nagyon el tud fajulni. Kamaszkorban keresik a határaikat, neked kell mondani, hogy eddig és ne tovább. Ha nem mondod, akkor még tovább megy mert kiváncsi meddig mehet el. Kitartást.

2017. jún. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!