Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti mit tennétek, ha a fiatok...

Ti mit tennétek, ha a fiatok szobájában óvszert találnátok?

Figyelt kérdés
A 18 éves fiam gitártokjában találtam egy doboz óvszert. (Mielőtt kérdeznétek, azért kutakodtam a gitártokjában, mert nem volt itthon, és egy dalnak a címét akartam megkeresni, amiről tudtam, hogy a kottájában benne van.) A barátnője még csak 17, már majdnem két éve együtt vannak, de kicsit neheztelek rá, amiért nem mesélt nekem arról, hogy ők már szexuális életet élnek. Szerintetek tegyek úgy, mintha mi sem történt volna, vagy szóvá tegyem?
2017. jún. 16. 18:02
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
99%
ne szerintem ne mondj neki semmit. az jó ha már komolya csaja van, de gondolhattad volna eddig is hogy szex is van köztük
2017. jún. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
96%
En szemely szerint orulnek neki, hogy hasznalnak ovszert. 18/17 evesen ket eves kapcsolatban mar realis a szex szerintem.
2017. jún. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Az lemaradt, hogy en nyiltan nem kerdeznek ra, azzal ugy erezne, hogy megsertetted a privat zonajat, ami 18 evesen mar nem jo.

Max hozd szoba a temat es ha akar, akkor beszel rola.

2017. jún. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
97%

Tök normális, hogy egy 18 éves srácnak van szexuális élete, és az sem kirívó, hogy ebbe nem avatja bele az Anyukáját. Tiszteletre méltó, hogy komoly, tartós kapcsolata van és nem minden lányt akar megdugni, mint a legtöbb kortársa. És az is szuper, hogy védekeznek, felelősségteljesen csinálják.

Én a helyedben nem tenném szóvá, és légy büszke, hogy ilyen fiad van. :)

2017. jún. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
99%

Örülnék, hogy védekezik.

Egyébként ez részedről furcsak inkább, nem a fiad részéről. Azért egy szülőnek kéne már tudni, mit csinálnak a 17-18 éves fiatalok. Pláne két év után. Örülj, hogy komoly kapcsolata van.

2017. jún. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Én sejtem, hogy miket csinálnak ennyi idősen a fiatalok, csak azt hittem, ők még nem tartanak itt, mert biztos voltam benne, hogy a fiam beszélne róla, elég szoros a kapcsolatunk, sokat beszélgetünk. El tudtam volna képzelni, hogy még nem történt meg a dolog, ismerem a leányzót, nagyon prűd, félénk, kedves kis pirulós lány. Nem haragszom rá, és persze büszke is vagyok rá, szeretem a fiamat, csak rosszul esik ez egy anyának!
2017. jún. 16. 18:21
 7/29 anonim ***** válasza:
95%

Miert mit gondoltal? Hogy 2 eve csak nezegetik egymast?

Es azt vartad,mikor eloszor megtettek a dolgot,hogy majd bejelenti neked:"anya,megdugtam a csajom"! -ugyan mar,nem legy nevetseges!

2017. jún. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
91%
*Ne
2017. jún. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
98%

2 év után ez tök normális, de szerintem már sokkal hamarabb megtörtént. :)

Én örülnék neki, hogy védekeznek, annak még inkább, hogy az ÉN gyerekem kezében van az irányítás. (Ha lányom lenne, fog. gátlóra bíztatnám, de fiam lesz, őt majd óvszerre. Így biztos nem érné meglepetés, hogy "becsúszik" egy gyerek.)

Lehet, még a zsebpénzét is megemelném, hogy teljen rá. :)

2017. jún. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
85%
Nem, kérdező, ez nem így van. Ebben a témakörben elsősorban anyukák válaszolnak, és nekünk nem esik rosszul, hogy a gyereke nem avat be a szexuális életébe. Én személy szeint fiús anyuka vagyok, bár még nem akkora a gyerek, de bizony nem tetszene, ha a gyerekem ennyire anyás lenne 18 évesen, hogy még a szexet is részletezné, illetve hogy hogyan mikor került rá sor. Önálló embert akarok nevelni belőle, nem anyámasszony katonáját.
2017. jún. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!