Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák! Megengednétek az...

Anyukák! Megengednétek az alábbiakat a 13 éves lányotoknak?

Figyelt kérdés

Hogy:

-szőrtelenítse a lábát,hónalját,bikinivonalát(és lent a többit rövidre vágja)

-melltartót hordjon


Ezeken kívül mit engednétek meg nekik?



2017. jún. 16. 19:13
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
97%
Megengedném a felsoroltakat.
2017. jún. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim válasza:
88%
Nen basszus legyen egy szoros majom
2017. jún. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
97%
Persze, hogy meg. Ez már ma alap.
2017. jún. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
97%

Természetesen! Sőt, segítenék neki kiválasztani a neki megfelelő eszközt, vagy elvinném kozmetikushoz.

Bármit megengednék, ami a korának megfelelő ès szüksége van rá. (pl azt, hogy hidrogén szőkére festesse a haját, azt nem)

2017. jún. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
96%
Igen,megengedném.
2017. jún. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
97%

Melltartobol csak olyat, ami valoban szukseges neki, tehat 20 centis szivacsos push uprol szo sem lehet. De az nem tudom, miert jo egyes szuloknek, mikor a 13 evesen mar D kosarral futkoso lany sem hordhat valamit, ami megtartja. Atlatszik, futas kozben fajdalmas stb.

A szortelenitesbe meg nem tudom, minek kell beleszolni, az o teste, es van, aki mar 8-10 evesen is szorosodik. En is igy voltam es iszonyu megalazo volt a csupasz osztalytarsaim elott "jetinek" lenni ja es evekig nem mertem ujjatlan hordani, rettegtem strandra jarni, mivel a szuleim semmifele szortelenitest nem engedtek sehol sem. Ha az en gyerekem szorosodni kezd es ez zavarja, en biztosan engedni fogom neki, sot inkabb segitenek, fuggetlenul attol, hogy hany eves.

2017. jún. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
38%

Persze. Talán az eszközkiválasztásában annyiban beleszólnék, hogy először megpróbálnám lebeszélni a borotváról. Félek, hogy megerősödne a szőre mégjobban. Arról nem is beszélve, hogy veszélyesnek tartom.

Én magam is lenyírom néha teljesen, néha nem árt.

Tetkó, piercing, nem mehet.

Csak ízléses fülbevaló és ékszer. Csak egy-egy lyuk a fülben.

Normális öltözék.

Disco még nem. Fiúzás még egy évet várhat, de ha meghív egy fiút a házunkba vagy ő megy hozzájuk az azt hiszem rendben lenne, de randizni még nem engedném.

2017. jún. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
94%
Én nem mert anyukámtol segítséget kérni mikor 12-13 évesen szőrös voltam, mert szerinte erre nincs szükség és csak vastagabb lesz. Nagyon sokat csufoltak pl a bajuszam miatt így apukam borotvajaval (nem épp tiszta ) lekaptam a bajszot meg minden mást is.... képzelhetitek milyen csúnyán kipattogtam. Anyukám észrevette és számon kert h mit csináltam és akkor is csak azt mondta h nem kene de eljött velem szortelenito krémet venni. Így visszahondolva ha úgy ereztem volna h tudok vele beszélni erről és nem csak tilt akkor nem lett volna ekkora stressz és félelem. Nem ereztem volna bűnnek a szőrtelenítést. Ami az alsóbb részeket illeti, hatalmas bugyit elől kinyomo szőrzetem volt már 13 évesen és egyszerűen igénytelen volt... arra is azt mondta h ne szedjem le mert minek....:( elmentem egyedül kozmetikushoz és végig nagyon nagyon féltem igazi sokk volt mikor onnan leszedte, mert ugye meg nogyogyasznal se voltam. Amire igénye van a lányoknak azt engedd. 16/L
2017. jún. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
77%

15 a lanyom de meg a laban pihes a szor, tolem leszedhetne de o nem akarja meg nyaron teljesen feherek lesznek a szalak

Honajat leszedi borotvaval kb 1 eve

D melle van szal igen hordjon bar szep feszes neki :-)

Hal istennek nem szereti a pushup situlst

Hajat festhet (most eppen zoldet akar)

Ruhaba nem szolok bele, max ha nagyon durva amit fel akar venni,

Nem sminkkel, nem festi a kormet, a szemoldoke szep ives azt szedni felesleges ...

De ha szeretne akkor szolidat engedem

Azert kur.as mar ne legyen szal mertekkel !

2017. jún. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 Blondie.W ***** válasza:
100%

Én ugyan nem vagyok anyuka, de megengedném. Mert én 10 éves korom óta szőrtelenítek. Muszáj volt, mert elég sötét szőröm volt, és emlékszem, hogy nyári táborban kicsúfoltak emiatt. Illetve 12 évesen már volt egy kis mellem, és kellett az a melltartó.

20/N

2017. jún. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!