Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, milyen véleményetek...

Szülők, milyen véleményetek lenne erről a fiúról, ha udvarolna a lányotoknak?

Figyelt kérdés
A lány 17 éves, a fiú is. A srácnak picit görnyedt a testtartása, vékony, visszahúzódó meg csendes, de alapvetően barátságos, és széles a érdeklődési köre, gimnáziumba jár, éltanuló, viszont sokan szekálják.

2017. jún. 26. 23:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna. Ha a lányomat boldoggá teszi és nem vezeti hülyeségekbe akkor had legyen ilyen. Ennyi idősen ritka úgy is, hogy egyből férjhez mennek.
2017. jún. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Nem szólnék bele. De jobban örülnék egy tökösebb fiúnak.
2017. jún. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
19%
En is fiatal titánra (sportolora) gondolnek elso parjakent, de ez a fiu legalabb veletlen se megy felre. Szerintem.
2017. jún. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogy húzza ki magát :) Az a fontos, hogy normális világképe, értékrendje legyen és a lányommal jól megértsék egymást. Hogy milyen a külseje engem féltő szülőként max. annyira érdekelne, hogy legyen tiszta és egészséges.

(Az meg hogy a suliban szekálják - hacsak ez nem olyan mértékű, hogy megverik vagy öngyilkosságba kergetik - minden jót kívánva remélném, "kinövi" és majd a felsőoktatásban vagy munkában új közegbe kerülve, tiszta lappal, simán lehet, hogy felszabadultabb és ezért népszerűbb lesz, de ha mégsem, lényeg, hogy önmagával legyen jóban és akadjon 1-2 igaz barátja.)

2017. jún. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom barátja 100%-ban ilyen (volt anno), csak ők 18 évesek voltak, amikor kezdődött a dolog. Azóta már 21 évesek és még mindig tart, szerencsére.

Kedves, rendes, nagyon jó srác, mi is szeretjük, ők is jól megvannak, amióta pedig jobban megismerte a családunk, azóta sokkal közvetlenebb velünk is. :)

2017. jún. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 I noor Y válasza:
45%
Gyurjatok egyutt aztan tanitsd meg h kell a szekalokat falra kenni
2017. jún. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%
Én is a szekált, csendes, visszahúzódó éltanuló kategória voltam anno, szóval szerintem így nekem még szimpatikus is lenne. A görnyedt tartást nem lenne probléma.
2017. jún. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem a szülő tetszését kell elnyernie.
2017. jún. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Nem szólnék bele, mivel ez a lányom dolga. Ha neki megfelel, nekem is.
2017. jún. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!