Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Az unokaöcsém 13 éves és cigizik. Neha fogyaszt alkoholt. Egyébként teljesen normális srác. Jeles tanuló, jókat lehet vele beszelgetni. Ami aggaszt hogy nincs egy barátja sem. De ezt szó szerint kell érteni. Csak olvas vagy valami sorozatot néz mindig. A szülei keveset foglalkoznak vele.

2017. aug. 11. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
A cigi és alkohol 13 évesnek nem normális dolog.
2017. aug. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem sem kéne alkoholt fogyasztania és cigiznie 13 évesen.

Az meg hogy nincsenek barátai, szerintem normális, lehet hogy nem tehet róla. Velem is ez van. Teljesen normális vagyok és alig van valaki

Persze ha az illető goromba, udvariatlan, túlságosan eltér a többiektől, lenéz másokat stb., akkor lehet, hogy emiatt nincs barátja.

2017. aug. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy a viselkedésével van gond. Szerintem nem nagyon talál hasonló embereket
2017. aug. 11. 17:41
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Én is ilyen voltam 13 évesen
2017. aug. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Ha nincsenek baratjai kivel iszik?
2017. aug. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem az alkohol,még rendben van ha csak pl.családi összejöveteleken koccintanak,stb. A cigi már húzósabb.
2017. aug. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát leginkább a családdal szokott inni
2017. aug. 14. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!